Přidej se

LineageOS

Odeslat odpověď


Ochrana proti robotům.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: LineageOS

Re: LineageOS

od mitsuu84 » 23. 9. 2017 19:05

Jo jo povedlo. A docela mě i nadchla co do rychlosti a podobně. Za dva dny používání žádnej bug,zásek nebo něco podobnýho. Vše jelo krásně hladce. Takže mám dilema,zda zůstane na Lieage bo Miui a nebo jestli dual boot a používat obě :-) .

Re: LineageOS

od Exp » 23. 9. 2017 7:34

Jak to dopadlo, povedlo se? :)

Re: LineageOS

od mitsuu84 » 19. 9. 2017 18:44

Já chci dnes testnout na Xiaomi Redmi Note 4 .Původně sem se zařek že už se v ničem štourat nebudu,ale po dlouhý době zas telefon kde šlo TWRP a hlavně root. Takže sem zkoušel a zkoušel až sem si system tak "vytunil" že mi telefon kolabuje a musím ho přehrát :D .Tak čekám až se stáhne Lineage OS a zkusím ho nahodit před návratem k Miui rom :)

Re: LineageOS

od Puget » 12. 3. 2017 2:49

Zkusil jsem na své Sony SP a po dni jsem se vrátil k CM, spousta aplikací mi padala a buď nenaběhla vůbec a nebo jim trvalo roky než se načetly. Během používání jsem dostal jednu OTA aktualizaci, která ale nic nespravila. Takže za mě prozatím ne-e pro tuto ROMku :D

LineageOS

od Exp » 22. 2. 2017 10:40

Opensource fork ukončeného CyanogenModu. Už o tom máme něco i tady: viewtopic.php?f=18&t=5094, ale bude lepší samostatné téma. :) Za ty dva měsíce (oficiální spuštění 24.12.2016) se to dobře rozjelo, LineageOS už má přes 570 tisíc instalací a rychle to roste.

Aktuální verze 14.1 je postavená na Androidu 7.1. Takže jestli máte podporovaný telefon, tak je to možnost jak povýšit Android (pokud nechcete čekat na aktualizaci od výrobce).

Obrázek

Oficiální web: http://lineageos.org (značky a modely pod tlačítkem downloads).

A tady pár statistik: https://stats.lineageos.org, vlevo je počet instalací podle modelů (první OnePlus One, druhé Xiaomi Redmi Note 3 a třetí OnePlus 3) a vpravo instalace v zemích. Jsme na 33. místě, Slovensko 56. :)

Používáte už někdo? Jak jste spokojení? Je lepší než původní CyanogenMod?

Nahoru