Přidej se

Jak zobrazit samostatně pracovní a soukromý kalendář?

Odeslat odpověď


Ochrana proti robotům.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Jak zobrazit samostatně pracovní a soukromý kalendář?

Re: Jak zobrazit samostatně pracovní a soukromý kalendář?

od syberius » 12. 1. 2017 21:00

Widgety jsem taky našel, ale to není úplně ideální řešení. Bussines calendar jsem zkoušel ve free verzi a tam jsem nenašel přepínání mezi soukromými a pracovními kalendáři. Kdybych měl jeden soukromý a jeden pracovní, tak by to šlo protože to má jakoby záložky, tak stačí jeden vypnout a druhý zapnout. Ale mám několik soukromých a několik pracovních, tak není moc praktické vždycky všechno vypínat a zapínat. Kdyby se do jedné záložky dali združit všechny pracovní a do druhé soukromé, tak by přepínání nebylo složité, ale nejsem si jist, že to takto lze. Nicméně díky za snahu.

Edit: Teď jsem našel, že profily umí aCalendar+ v placené verzi a vzpomněl jsem si, že jsem ho kdysi stáhnul na Amazonu v akci zdarma. Tak jsem ho nahodil a opravdu to umí a přepínání profilů jde nastavit na tlačítka hlasitosti, takže jednoduše se přepne. Paráda

Re: Jak zobrazit samostatně pracovní a soukromý kalendář?

od Exp » 12. 1. 2017 8:32

Ahoj, nevím jestli to bude pro tvoje potřeby použitelné, ale podívej se na tohle: https://play.google.com/store/apps/deta ... onos&hl=cs

Můžeš si tam vybrat widget z každého kalendáře zvlášť.

Jinak podařilo se mi najít, že to oddělení by měl údajně umět tento kalendář: https://play.google.com/store/apps/deta ... .bizcalpro

Je to ale placená aplikace a nemám ho vyzkoušený, nevím jestli to funguje. V Google Play je i bezplatná očesaná verze, zkus k němu kdyžtak najít nějaký info.

V těch kalendářích projdi nastavení, jestli to tam nepůjde někde vypnout. Ono je to "bohužel" standardní chování kalendářů na Androidu.

Jak zobrazit samostatně pracovní a soukromý kalendář?

od syberius » 10. 1. 2017 14:15

Zdravím. Je nějaký způsob jak na androidu zobrazit odděleně pracovní a soukromé kalendáře, tak, aby se v jedné aplikaci zobrazovaly pouze soukromé a v druhé pouze pracovní? Pokud v jedné aplikaci vypnu zobrazování pracovních kalendářů, tak se přestanou zobrazovat i v té druhé a naopak.
Děkuji

Nahoru