Přidej se

Bezdrátová sluchátka QCY T2C

Odeslat odpověď


Ochrana proti robotům.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Bezdrátová sluchátka QCY T2C

Bezdrátová sluchátka QCY T2C

od Exp » 24. 8. 2019 8:17

Vylepšený nástupce oblíbených true wireless sluchátek QCY T1C. První verzi mám a používám skoro denně na všechno možné a jsem s ní spokojený. Nové T2C přináší za prakticky stejnou cenu (necelých 1000 kč) několik užitečných vylepšení, díky kterým se už jednička podle mého nevyplatí kupovat.

Takže hlavní rozdíly oproti Q1C. :) Konečně zavírací pouzdro, které je stále magnetické, sluchátka jsou tak lépe chráněná. Skokově se zvýšila kapacita baterie v pouzdře z 380 mAh (cca 16 hodin hraní) na 800 mAh (32 hodin hraní), takže zásadní vylepšení. Samotná sluchátka na jedno nabití vydrží hrát až 4 hodiny, tady beze změny. Design a velikost je naprosto stejná jako u jedniček, což nakonec není na škodu, pěkně sedí v uších. T2C mají funkci tlumení okolního zvuku (Qualcomm CVC 6.0) a zvýšenou citlivost mikrofonu. A samozřejmě Bluetooth 5. Já osobně bych tam místo těch mechanických tlačítek viděl raději dotykovou plošku a místo microUSB konektoru USB-C, ale třeba se dočkám u třetí verze. :)

Obrázek

Nahoru