Přidej se

Android TV a sdileny disk

Odeslat odpověď


Ochrana proti robotům.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Android TV a sdileny disk

Re: Android TV a stileny disk

od Marek2000 » 4. 2. 2019 14:54

uf sory LG televize.
Jinak obe varianty:
1. Stahnu neco v PC a chci to dat na disk pripojeny prez USB k telce ktera je zapla. Ona totiz umi but nahravat z TV a nebo pry pouzivat jako uloziste ktere pripojis prez USB, ale ne pry oboji.
2. V telce neco nahraju a chci si to stahnout do compu.
Proste aby disk co je pripojen prez USB k telce ktera je prez wi-fi pripojena k siti byl videt a mohlo se s nim manipulovat abych furt nemiusel litat jak idiot s flashkou.

Re: Android TV a stileny disk

od mitsuu84 » 18. 1. 2019 22:13

Taky mám od Philips Android TV. Jak přesně myslíš to sdílení po síti? Jako že v TV nahraješ třeba film a z TV to chceš sdílet dětem na PC nebo kam?

Pokud se jedná o filmy, celkově obsah v PC na HDD, jde to z PC na TV přes zrcadlení. Z TV zrcadlit nebo sdílet na PC jsem nezkoušel. A nebo jak píše Exp přes DLNA.

Re: Android TV a stileny disk

od Exp » 10. 1. 2019 18:41

Televize od Samsungu ukazovala jen logo LG? Tak to je správná sabotáž. :lol:

K tomu sdílení...co je to za disk? Jak ho připojuješ k televizi. Chceš aby se filmy, které stáhneš do počítače sdílely do televize?

Obecně, hledej info o DLNA. Jestli chceš sdílet do televize filmy z disku v počítači, tak potřebuješ software, který to umožní (nevýhoda je, že počítat musí být zapnutý). Jestli je to síťový disk s podporou DLNA tak třeba připojit k routeru (jestli to podporuje) a odsud nasdílet do sítě (lepší varianta).

Android TV a sdileny disk

od Marek2000 » 8. 1. 2019 16:13

Ahojte,
Odesla nam televize od LG, Svine skareda oskliva, Ukazovalo se jen logo LG a life is good.
Tak sem koupil Androit TV od philipse. Chci nahravat takze disk si naformatovala telka na exfat myslim. Ale jak nastavit aby se ten disk nasdilel, telka je prez wi-fi pripojena k siti abych tam mohl prez sit posilat filmy co stahnu detem?

Nahoru