Huawei Honor 2

Odeslat odpověď


Ochrana proti robotům.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Huawei Honor 2

Re: Huawei Honor 2

od Exp » 12. 8. 2017 20:08

Ahoj na Honora 2 byla oficiálně tuším poslední verze 4.2.2.

Kdybys chtěla nějakou vyšší, tak bys musela udělat root a odemčít bootloader. Je to neoficiální cesta a ty romky nemusí být tak stabilní, můžou tam být chyby atd. (nejsou přímo od Huawei, ale upravují si to lidi sami). Pokud by se ještě podařilo sehnat funkční programy, kterýma se to dělá. Už je to starší telefon.

Kdyžtak mrkni tady: https://forum.xda-developers.com/showth ... ?t=2136791

Ty oficiální odkazy na Huawei web už nefungují, ale přes MEGU to stáhnout půjde. Oficiální 4.2.2 verze tam je. Stačí rozbalit, překopírovat složku dload na kartu a zapnout telefon přes tlačítka hlasitosti VOL+, VOL- a zapínací tlačítko POWER.

Huawei Honor 2

od Sorche » 12. 8. 2017 13:06

Ahoj,

mám smartphone Huawei Honor 2 (U9508) s kterým jsem spokojená a nechce si měnit. Verzi OS v telefonu mám Android 4.0.4. Nyní jsem ale narazila na zádrhel, potřebovala bych Android aktualizovat na verzi 4.4. Nevíte, prosím, vás někdo, kde bych mohla stáhnout funkční update vč. návodu, jak na něj? Když dám v telefonu vyhledat online aktualizace, tak se mi žádná nenajde.

Děkuji.

Nahoru