Přidej se

Elephone P10 a P10C

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
zdenda8486
Příspěvky: 9
Registrován: 9. 5. 2014 12:24
Zařízení: s3mini

Elephone P10 a P10C

Příspěvek od zdenda8486 »

co říkáte na tyhle telefony má cenu to kupovat nebo je lepší iNew V3
https://www.youtube.com/watch?v=YZ5hb2Vlb_4

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Elephone P10 a P10C

Příspěvek od mitsuu84 »

Podle mě to vyjde na stejno.Jak Elephon tak iNew maj podobný parametry a tuším i ceny.A ty Elephony P10 a P10C maj už android 4.4.2,iNew "jen" 4.2.2 tuším.Ale každopádně bych se značky Elephone nebál,sou na ni dobrý recenze ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Elephone P10 a P10C

Příspěvek od RaduzR »

Podle ohlasů to není tak špatný fon jen má velké problémy z GPS, každopádně nevíte někdo jak to je z root, CWM, custom ROM mám tu jednoho na testování. Moc jsem toho nenašel
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Uživatelský avatar
Mio
Příspěvky: 80
Registrován: 14. 11. 2014 10:25
Zařízení: Jiayu G4H, Faea F1
Firmware: Lenovo A800
Operátor: fastmobile, Mobil.cz

Re: Elephone P10 a P10C

Příspěvek od Mio »

CWMR dostupné ve verzi 5 automade
Na root funguje vRoot

ROM asi dat nejlepe ofiko 4.4.2 a zmenit si lancher.

ROM i CWMR najdes na bbs.elephone.hk.


Doplním pár fíglů:

Pokud pouzijete pri aktualizaci pres SP Flash Tools variantu Download+Format All (což je někdy nutné), tak vám zmizí IMEI, nejspolehlivejší nahození je přes MTK servisní menu a AT příkazy s figlem v podobe mezery za AT ("AT +...")

Po nahození ROM je nejlepší přes SP Flash Tools flasnout rovnou recovery, samotny se scatterem ve složce.

P10c má nepříjemně malou interní paměť, to lze napravit přerozdělením, v příloze jsou upravené EBR a scatter, stačí flashnout samostatně s přiloženým scatterem a po startu telefonu potvrdit naformátování interní SD. Paměť se přerozdělí na 3,67 GB interni a 2,4 GB virtual SD

MTK Droid Tools mi na naběhlém telefonu nedokáží získar shell root, presto, že to v adb jde normálně, není třeba věšet hlavu, zálohu, vyčištění a pevnej root lze přes tento nástroj udělat když je telefon v CWM recovery
Přílohy
Resize.7z
(1.19 KiB) Staženo 52 x

DendiskaF
Příspěvky: 3
Registrován: 10. 3. 2015 9:21
Zařízení: elephone p10c

Re: Elephone P10 a P10C

Příspěvek od DendiskaF »

Dobrý den ,chtěla bych se zeptat mám problémy s voláním. Když někomu volám tak obrazovka je černá a objeví se jenom telefoní číslo. Když někdo volá mě tak se ukáže jeho jméno i jeho číslo a pod tímje ještě napsano anglicky "prosím otevřete pouzdro odpověď na krytu" nebo tak něco.Nevi tě někdo co s tím? Předem děkuji za odpovď

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Elephone P10 a P10C

Příspěvek od Exp »

Ahoj, vítej na fóru. :) Dělá ti to takhle od začátku co ten telefon máš? Nebo to začlo až později? Může tam být problém s nějakou doinstalovanou aplikací (kdyžtak zkusit v nastavení postupně vypínat). A nebo udělat tovární nastavení - tím ale příjdeš o svoje data (telefon bude jako vybalený z krabičky), takže před tím zálohovat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

DendiskaF
Příspěvky: 3
Registrován: 10. 3. 2015 9:21
Zařízení: elephone p10c

Re: Elephone P10 a P10C

Příspěvek od DendiskaF »

Děkuji. Právě, že to začlo dělat od včerejška. Dobrá děkuji za rady a jdu to hned zkusit :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Elephone P10 a P10C

Příspěvek od Exp »

Mrkni nejdřív na aplikace a hry, které jsi instalovala v době kdy to začlo zlobit. V nastavení aplikací je můžeš úplně zakázat (vypnout) a nebo je úplně odinstaluj. Pak restartuj telefon a vyzkoušej. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

DendiskaF
Příspěvky: 3
Registrován: 10. 3. 2015 9:21
Zařízení: elephone p10c

Re: Elephone P10 a P10C

Příspěvek od DendiskaF »

Tak jsem to zkusila s těma aplikacema a restartovala a stále ta chyba tam je. A s tím továrním nastavením to je jak? Jako jak dlouho bude trvat ?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Elephone P10 a P10C

Příspěvek od Exp »

Je to v nastavení - zálohování a obnovení dat - obnovení továrních dat. Telefon se tím vrátí do původního stavu, smažou se aplikace, hry, nastavení, kontakty a fotky uložené v telefonu, zprávy atd. Telefon pak bude jako nový. Trvá to max. pár minut.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět