Přidej se

Lidl mobile

Vyřazená, zamčená, duplicitní a off topic témata
Radim
Neregistrovaný uživatel

Lidl mobile

Příspěvek od Radim » 22. 7. 2018 10:07

Dobrý den,
nevíte někdo nějaké informace o virtuálním operátorovi Lidl mobile v České republice? Vcelku bych jeho příchod uvítal. Dříve Lidl aspoň spolupracoval s čerpací stanicí Shell, ale teď spolupracuje se společností Billa.
Třeba bude Lidl spolupracovat s čerpací stanicí MOL. Značka Lidl mobile by ještě více pomohla a samozřejmě dala by se očekávat také značka K-Classic Mobil. Oba virtuální operátoři působí na německém telekomunikačním trhu.
V České republice pouze obchodní řetězce Tesco a COOP provozují virtuální mobilní operátory a nikdo jiný a síť T-Mobile nevyužívá ani jedna ze společností.
Díky za informaci.

Luxpe
Neregistrovaný uživatel

Re: Lidl mobile

Příspěvek od Luxpe » 22. 7. 2018 15:08

Zdravím Vás Radime,
musím říci, že Lidl mobile s K-Classic Mobil by se mi v České republice líbil, ale vypadá to, že těchto virtuálních operátorů se nedočkáme. Česká pošta se značkou PostMobil taky zklamala. Snad se však dočkáme něčeho jako u mBank a mVolání nebo Equa bank a Nordic Telecom. Protože Česká pošta doopravdy potřebuje další prodejní nástroj.

Mr.Oizo
Stálý člen
Zařízení: Huawei P9 Lite

Příspěvek od Mr.Oizo » 24. 7. 2018 10:44

Tak to musí být nemoc. Zakládat si topic a sám si na něj odpovídat jiným jménem :-D

Exp
Administrátor
Zařízení: P9 Lite mini, Intel NUC

Příspěvek od Exp » 24. 7. 2018 12:17

Na to nemá smysl reagovat. :) On to tady spamuje poslední týden v jednom kuse. Už jsem mu zabanoval několik IP adres, ale vždycky příjde s novou. :) Jestli to teda nebude spam robot.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Radim
Neregistrovaný uživatel

Příspěvek od Radim » 24. 7. 2018 19:54

Mr.Oizo píše:
24. 7. 2018 10:44
Tak to musí být nemoc. Zakládat si topic a sám si na něj odpovídat jiným jménem :-D
Sám jsem nemocný s adminem ty jo to se zeptám a už jsem debil? Jděte do háje!

Odpovědět

Zpět na „Smetiště“