Přidej se

Webovka je k ničemu

Vyřazená, zamčená, duplicitní a off topic témata
Zamčeno
Luxpe
Neregistrovaný uživatel

Webovka je k ničemu

Příspěvek od Luxpe » 11. 8. 2018 21:38

Vážení čtenáři,
admin je asi těžce nemocný člověk když maže příspěvky a udržuje zde nesmysly.
Nic není pravda na tomto příspěvku:
"Hele uvažuju o pevné lince, koukám, že to tady Open Call nabízí, koukal jsem, že nněco nabízí i Nordic https://nordictelecom.cz/pevna-linka a O2https://www.o2.cz/osobni/volani-z-domov ... ubnavigace, nevíte někdo o něčem dalším, případně zkušenosti s nimi? Michal"
vložený dne 22. 5. 2017 od MichalR když pevná linka tak bych zkusil Odorik.cz. Samozřejmě admin si s rejpáním začal a vyhazuje příspěvky do koše, ale ať víte, že telekomunikacím úplně nehoví!

Exp
Administrátor
Zařízení: Huawei P9 Lite mini, Intel NUC

Re: Webovka je k ničemu.

Příspěvek od Exp » 12. 8. 2018 9:33

Luxpe běž už prosímtě tady s těma sračkama konečně někam. Spamuješ to tady z několika anonymních účtů, porušuješ pravidla fóra a ještě ke všemu napadáš ostatní.

Ten příspěvěk co cituješ je tady: viewtopic.php?t=1078
Nikomu příspěvky nemažu, pokud se nejedná o spam nebo porušení těch 5 jednoduchých pravidel co tady máme (a to ještě většinou po předchozím upozornění, pokud se nejedná o něco závažného). Tys byl mimochodem upozorněný několikrát taky (v diskuzi i týdenním zabanováním několik tvých účtů a IP adres). Bohužel to nepomohlo, tak si dej odjezd někam jinam.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

scottyk
Nový člen
Zařízení: P9lite

Re: Huawei P9 Lite mini - fotky a videa

Příspěvek od scottyk » 8. 9. 2018 13:31

Mam dotaz dcera si resetovala telefon p9 lite, nevim jak se dostat do nej. Odemkne ho prstem naskoci a pak to chce zadat gmail jaky byl s timto zarizenim v provozu a ten ja nevim. Jak to udelat by se ji odemkl? Nevite prosim?

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Nenačte SIM?

Příspěvek od Návštěvník » 14. 9. 2018 23:03

jana N. píše:
10. 5. 2017 8:36
Ahoj, včera jsem si koupila Huawei Y6 a vložila do ní SIM od té chvíle mám peklo. Telefon SIm vůbec nebere a nejde telefonovat ani přijímat hovory. Jsem Nedostupná. Sim kterou jsem vkládala jsem zmenšila na (vyloupla) a vložila podle návodu. V minulém telefonu fungovala bezproblémově... Nevíte co s tím? Děkuji jana

Zamčeno