Přidej se

Úprava vzhledu

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení
Odpovědět
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Úprava vzhledu

Příspěvek od Exp »

Právě jsem nasadil na zkoušku jednu menší úpravu vzhledu fóra. :) Určitě jste si všimli modré barvy na pozadí + podél loga operačních systémů pro smartphony. Je to zatím vložené jen pro představu, jak to bude vypadat (obrázky jsou useklé, bude se tím ještě hýbat). Napište mi na to svůj názor? Líbí se vám to? Nebo bylo lepší šedé pozadí (předchozí stav)? :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
PepaStepa
Příspěvky: 137
Registrován: 22. 3. 2013 1:25
Zařízení: Huawei G300

Re: Úprava vzhledu

Příspěvek od PepaStepa »

Ahoj. Jo změna je to pěkná a "modrá je dobrá". Jen ty loga by mohly být blíže u sebe a po celém pozadí plochy ;)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Úprava vzhledu

Příspěvek od Mr.Oizo »

Souhlas s Pepou modrá vypadá dobře ale pro ty co mají větší monitory je to dost prázdné.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Úprava vzhledu

Příspěvek od Exp »

Testování vypnuto. :) Díky všem kdo mi napsali sem do fóra nebo SZ. Zkusím to ještě trochu doladit a vylepšit a uvidím jak to bude vypadat. Případné ostré nasazení kdyžtak oznámím v tomto vlákně.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Úprava vzhledu

Příspěvek od Exp »

Tak dnes provedeny některé úpravy už na stálo. Barva pozadí je o něco tmavší, než při původním testu před pár dny. Loga systémů na bocích fóra jsou pouze dvě (vypuštěn byl zatím úplně Firefox OS). Zkoušel jsem i na váš návrh loga nasypat po celé té modré ploše, ale bylo to už dost rušivé, nepřehledné a moc výrazné (i tím že je pozadí teď tmavší). Volné místo po stranách ale plánuju v brzké době využít záložkami na sociální sítě, takže by to nemělo být tak prázdné ani na větších monitorech. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Úprava vzhledu

Příspěvek od Exp »

Ještě k tomuto pro jistotu doplním, pokud by se vám někomu zobrazovalo na fóru ještě staré šedé pozadí namísto modrého, obnovte si v prohlížeči cache stisknutím CTRL + F5. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět