Přidej se

Anketa: nové rozložení fóra

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení

Která varianta je nejlepší?

První
5
36%
Druhá
6
43%
Třetí
3
21%
 
Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Anketa: nové rozložení fóra

Příspěvek od davehanz »

Ja souhlasim s Mr.Oizo,huawei na hlavni stranku a pro zbytek se priklanim k variante 2 :-)
Naše forum, vaše forum :-)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Anketa: nové rozložení fóra

Příspěvek od michalkalensky »

nechat tak jak to tu je :) A časem pridat další výrobce...htc,samsung,sony atd ;)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Anketa: nové rozložení fóra

Příspěvek od Mr.Oizo »

michalkalensky píše:nechat tak jak to tu je :) A časem pridat další výrobce...htc,samsung,sony atd ;)
Ono je hlavně potřeba se zamyslet jakým směrem dál jít. Většina z nás co tu přispíváme stále jsme majitelé tel.Huawei a hlavní důvod (aspoň za mě) proč tu jsem se zde vyskytl tak to byl že tyto stránky poskytovali nejvíce informací ohledně Huawei telefonů. Poslední dobou co se to rozšiřuje o další a další značky tak bych řekl že to postupně zkomírá. Nejvíce témat je zde také tvořeno v naší značce a sem tam někdo něco nahodí do ostatních značek a to ještě lidi kteří stejně mají Huaweie. To je spíše otázka na Expa aby se zamyslel jakým směrem jet dál. Zda fórum rozšiřovat o další a další značky a (opět dle mě) zapadat do průměru stránek androidfórum.cz a dalších nebo se specializovat hlavně na značku Huawei a držet svůj standart ba ho ještě vylepšovat jak to bylo dříve. Toť můj názor tak mě neukamenujte :D :D

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Anketa: nové rozložení fóra

Příspěvek od Exp »

Díky Oizo za názor. Máš pravdu, že většina uživatelů je tady hlavně kvůli Huawei telefonům. Většina nově registrovaných má Huawei. Teď se trošku rozjel i GoClever, ale je to pořád jen okrajová záležitost. Máme tady komunitu vybudovanou na Huawei telefonech a na tom bychom měli stavět a zlepšovat kvalitu právě na tomto. Už nad tím taky přemýšlím delší dobu. Specializace by byla podle mě určitě lepší než udělat další všeobecné fórum o všem. Nedávno mi napsal jeden uživatel soukromou zprávu, že by bylo dobré udělat toto fórum se zaměřením na čínské značky. Tzn. Huawei, ZTE, Prestigio apod. Což by mohla být taky jedna z variant a není to špatný nápad. A nebo upřednostnit hlavně Huawei a ostatní značky nechat už jen v jedné sekci. Každopádně přemýšlím nad tím a budu to muset v nejbližší době nějak rozlousknout.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: Anketa: nové rozložení fóra

Příspěvek od syntaxicek »

Máš pravdu a souhlasím, komunita je zde vybudována na huawei tak by se tady na nich mělo i stavět a být to hlavní značkou fóra :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Anketa: nové rozložení fóra

Příspěvek od Exp »

Když jsem před víc než rokem zakládal toto fórum, chtěl jsem začít s G300, udělat tady kvalitní fórum o tomto modelu, což si myslím, že se podařilo. Už v době založení jsem přemýšlel nad možným budoucím rozšiřováním a měl jsem v plánu udělat fórum jenom o Huawei telefonech s tím, že ostatní značky budou mít vlastní jednu kategorii, aby si každý našel to svoje. Proto se před časem hledala nová adresa, protože G300.cz už přestávala stačit. Teď se fórum tak trochu přizpůsobuje novému názvu a sleduju jak se to chytí, jak to bude probíhat a jaký o to bude zájem atd. Souhlasím ale s vámi, že je lepší užší specializace a to vyšší kvalita, než to tříštit a mít tady od každého trochu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: Anketa: nové rozložení fóra

Příspěvek od syntaxicek »

Taky jsem měl fórum, musíš začít dávat i ty ostatní modely a značky ale stavět můžeš na huawei a mít je tady jako hlavní, ale aby forum nezaniklo po čase kdyby třeba huawei firma klesla, můžeš postavit na nich, dělej si strategie :) po čase ta Y300 bude jako nějaká tlačítková Nokia, ROMky na ni nikdo dělat nebude.. :D ale je pravda že třeba budou huawei úplně jiné a poháněné jinak ale kdo ví, to jsem si myslel taky s lg a LG je dneska trošku za opicema :D no uvidíš sám, každopádně to chce dost přemýšlet a "taktizovat" :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Anketa: nové rozložení fóra

Příspěvek od Exp »

Právě testujeme další možnou variantu. Pište své názory a připomínky do tohoto vlákna. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Anketa: nové rozložení fóra

Příspěvek od Mr.Oizo »

Tak u mě s touto variantou naprostá spokojenost :D

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Anketa: nové rozložení fóra

Příspěvek od michalkalensky »

tak není špatná ale stále se prikláním spíše k té první... :)

Odpovědět