Přidej se

Rozdělení Android her a aplikací podle kategorií

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Rozdělení Android her a aplikací podle kategorií

Příspěvek od mitsuu84 »

Nově jsou v sekci "Android hry" rozděleny hry podle kategorií.Pokud narazíte na nějakou špatně zařazenou,napište to sem do vlákna,NÉ KE HŘE ;) .Ještě asi proběhne přidání kategorie "Ostatní hry" a možná i nějaká další :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Rozdělení her podle kategorií

Příspěvek od Exp »

Ostatní hry přidány. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Rozdělení Android her a aplikací podle kategorií

Příspěvek od Exp »

Dnes bylo doplněno rozdělení Android aplikací. V nejbližší době budou přesunuta zbývající témata s aplikacemi do příslušných sekcí.

viewforum.php?f=5
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Rozdělení Android her a aplikací podle kategorií

Příspěvek od Exp »

Dnes mám na vás na všechny otázku. :) Už je to skoro půl roku od zavedení podkategorií v sekcích Android aplikace (bezpečnostní aplikace, GPS navigace a cestování, kancelář a produktivita ap.) a Android hry. Jste s tím spokojení? Já osobně mám rád všechno co nejjednodušší a od zavedení této změny na sobě pozoruju, že už do těch sekcí nemám tolik chuť chodit. Vždycky než najdu co potřebuju, tak nad tím musím moc přemýšlet, v jaké podkategorii by to tak asi mohlo být nebo do jaké vložit informace o aplikaci apod. Už to není tak pohodlné.

Napište mi na to svůj názor. Líbí se vám aktuální stav nebo bylo lepší, když to bylo všechno dohromady? Čím víc reakcí z vaší strany, tím lépe. :) Díky.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
PepaStepa
Příspěvky: 137
Registrován: 22. 3. 2013 1:25
Zařízení: Huawei G300

Re: Rozdělení Android her a aplikací podle kategorií

Příspěvek od PepaStepa »

Ahoj! Lepší a pro mě přehlednější bylo vše v jednom. ;)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Rozdělení Android her a aplikací podle kategorií

Příspěvek od michalkalensky »

Jj bylo by to lepší kdyby to bylo zase vše v jednom ale zase když už jsis s tím dal práci Expe to takhle rozdělit tak bych to asi nechal ;)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Rozdělení Android her a aplikací podle kategorií

Příspěvek od Exp »

Díky kluci za odpovědi. :) Michale o tu práci nejde. Důležitější je jednoduchost, přehlednost a snadné a pohodlné používání i za cenu návratu k předchozímu stavu. Uvidíme jaké na to budou další reakce.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdělení Android her a aplikací podle kategorií

Příspěvek od mitsuu84 »

Oboje má svoje plus a mínus.Mě osobně to je jedno,jestli to bude dle kategorii a nebo v kupě :lol: .Bejt to pohromadě,tak zas odpadne přemejšlení,do jaký kategorie jaká hra/aplikace patří.Ale nejsem si jistej,jestli sloučení zas všeho dokupy nějak vyřeší jednoduchost a přehlednost.Chci navigaci,tak vlezu do složky navigace a sou tam všechny aplikaci s tím spojený,v kupě to bude zas o hledání mezi X desítkama aplikací.A když nevím název,nebo mě zajímá,jaký sou možnosti třeba aplikací na navigace,tak ve stavu kdy to bude vše pohromadě su bez šance a radš si to najdu na google play,kde to je v kategoriich a nebo jinde :D .Prolízat X sran s aplikacema a tipovat která je zrovna navigace/mapy je na dlouho.To stejný podle mě u her,zajímá mě jeden druh a du tam kam chci,ale hledat třeba závodní hry v seznamu X dalších?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Rozdělení Android her a aplikací podle kategorií

Příspěvek od Pavel »

Podle mě je lepší to nechat v těch kategoriích. Je v tom lepší přehled.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
LMN_35
Příspěvky: 106
Registrován: 28. 11. 2012 19:09
Zařízení: ASUS Zenfone 5
Firmware: Android 4.4.2
Operátor: O2

Re: Rozdělení Android her a aplikací podle kategorií

Příspěvek od LMN_35 »

osobne by som sa skôr priklonil k ponechaniu kategorii, pri vyhľadávaní je to jednoduchšie, aj keď pravdou je, že pri kategóriách sa musíme viac zamyslieť nad tým, kam nový príspevok zaradiť. ako tu už bolo spomínané, oboje má svoje pre a proti... ;)

Odpovědět