Přidej se

Hodnosti

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení
Uživatelský avatar
maxXx
Příspěvky: 376
Registrován: 22. 11. 2013 23:45
Zařízení: Xiaomi Mi A1
Firmware: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnosti

Příspěvek od maxXx »

Mnooo jako hodnosti jo! Je to určitý tahač na lidi. Na svém fóru jsem pocítil to, že po nasazení různých speciálních hodností jako např. v mém případě bylo "Game Guru" "SW Guru" "VIP" tak se lidi začali hned více snažit. (něco jako Ahievmenty ve hrách) klasické hodnosti (založené na počtu příspěvků) jako taky dobré, ale měli by být více odstupňovány (jinak to plodí spamery)...

Offtopic:
Ale je vidět, že jsi nasadil avatar s alpha kanálem (průhlednost pozadí) jaký formát je na tomto fóru povolen. Zkoušel jsem PNG a nechtělo mi to vzít... Takže by možná neškodilo sepsat vedle pravidel podpisů také pravidla a možnosti avatarů...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Hodnosti

Příspěvek od Exp »

To máš pravdu. :) Je v tom i určitá motivace. Hodnosti chci nechat jednak podle počtu příspěvků, tak jak to máme teď + časem k tomu nějaké speciální.

Avatar mám normálně PNG obrázek. :) Minimální rozměry 20 x 20 a maximální 100 x 100 px. Maximální velikost 20 KiB. V souborech není žádné speciální omezení. Jdou všechny standardní obrázkové formáty (jpg, png, gif - včetně animovaných atd).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět