Přidej se

[Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení

Líbí se vám současný stav fóra? (práce moderátora,rozložení,témata)

ANO
16
62%
NE
1
4%
JE CO ZLEPŠOVAT
9
35%
 
Celkem hlasů: 26

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od davehanz »

Co k tomu napsat...asi takhle nejak...nebyt tohoto fora a hlavne par lidi tady,kteri opravdu pomahaji a maji prehled,byl bych ztraceny.diky tomu mam root,odemceny bootloader,nahozenych a vyzkousenych par romek atd.do te doby jsem netusil,ze se daji delat takove veci s mobilem :-).nejsem zadny analni lezec,prominte mi ten vyraz,ale jmenovite dekuju prave mitsuu84,expovi1androide,a spoustu dalsim,pac nebyt techto lidi,bylo by tu vse jinak si myslim.vzdy mi se vsim slusne,ochotne a rychle poradili,pomohli,mitsuu je muj vylozene asistent...forum se mi velice libi a uprimne,uz si bez nej neumim predstavit traveni volneho casu ;-).hodne mi dalo,nic nevzalo a proto sem rad chodim ziskavat nove a nove zkusenosti snad den co den.
Ohledne porusovani pravidel...od toho ta pravidla jsou ne? Myslim,ze jsou tu natolik inteligentni a ferovi lidi,ze k zadnym urazkam,nadavkam tu ani nemuze dochazet,pac se tu resi nase mile,vzacne,drahe telefonky :-).
A kdyz neco nevim,tak si nehraju na hrdinu,na chytraka a nekomentuju a nesbiram cisilka komentu :-P.Me je uplne jedno,jak mi pribyvaji prispevky,na tom se prece nestavi,dulezity je,aby odpovedi a otazky byly co nejpresnejsi a nejuzitecnejsi. Jednu dobu mi prislo,ze tu nekdo odpovida snad na co nejvetsi pocet temat,jen aby se mu to pricetlo,a to se mi nelibi,sorry za muj nazor,ale prece jen,je muj :-).
Jen tak dal a androidu zdar

Z mého telefonku
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od Exp »

Díky Dave, hezky se to čte. :) A to žes napsal svůj názor je dobře, ať už by byl jakýkoliv. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od mitsuu84 »

1069 členů a jen 15x hlasováno? O komentech ani nemluvě :roll: .Co se takhe víc zapojit do dění kolem fóra a dát taky nějakou zpětnou vazbu+hlas v anketě?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od Pavel »

Účast při všech anketách které jsem tu zažil byla většinou vždy malá. Taky mě to překvapuje při tak velkém počtu uživatelů. Potom ty ankety nemají moc velkou vypovídací hodnotu.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od mitsuu84 »

V tom máš bohužel pravdu.Schválně se to dává i do banneru,aby to bylo na očích a stejně se vždycky zapojí jen malý procento lidí.Přitom ty ankety jsou vesměs dělaný právě pro lidi,aby se vědělo jakým směrem se dál s fórem ubýrat,co zlepšit,co změnit,jakým tématům se třeba víc věnovat,nebo co naopak nechat tak jak je a podobně.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od Pavel »

Tak u těch lidí co sem přijdou 5 krát do roka bych to i chápal. Ale ti co sem chodí pravidelně by hlasovat měli. A těch je určitě víc než 15 :lol: Když teď má každý možnost se vyjádřit ke stavu fóra a neudělá to, tak pak nemá právo psát že se mu tady něco nelíbí a tak. A nebo je další možnost že se fórum vesměs všem líbí a pak nemají potřebu psát nějaké připomínky :D
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od mitsuu84 »

No 16,každej má dva hlasy a může hlasovat pro 2 volby,takže víš jak.Takže těch 16 je celkově,lidí co se zapojilo bude míň právě.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od Pavel »

No jo, to máš pravdu. Každopádně to je prostě málo.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od myg74 »

Dal jsem si i sdílení na Facebook, aby měli i "přátelé" možnost zjistit,ze to tu žije

from my MYGUWEI

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: [Anketa] Líbí se vám současný stav fóra?

Příspěvek od Exp »

Díky Mygu za sdílení.

Je pravda, že se tady do těch anket zapojuje málo lidí. Na druhou stranu jsou to většinou ti nejaktivnější uživatelé. Díky tomu má i menší množství hlasů svoji váhu a můžeme podle nich zlepšovat fórum. Každý hlas je důležitý. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět