Přidej se

Upozornění emailem

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení
Odpovědět
Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Upozornění emailem

Příspěvek od itomisak »

Asi je to triviální otázka, ale nějak nemůžu přijít na to jak vypnout upozorňování emailem. Bzíkne mi mobil v TapTalku a pak ještě email což je zbytečný ... Díky za radu ...
SamSung S7edge

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Upozornění emailem

Příspěvek od Exp »

Myslíš e-maily z fóra? Ty chodí jen u témat, které si dáš do sledování. Mrkni tady jsou k tomu nějaké bližší informace:

viewtopic.php?f=12&t=47&start=20#p25022
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
itomisak
Příspěvky: 301
Registrován: 14. 6. 2013 10:34
Zařízení: S7 EDGE
Firmware: Original
Operátor: Vodafone
Bydliště: Dobříš

Re: Upozornění emailem

Příspěvek od itomisak »

... jenže chci sledovat fora a zároveň aby mi nechodilo upozornění do emailu :D To je oříšek :D
SamSung S7edge

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Upozornění emailem

Příspěvek od Exp »

To je právě problém v Tapatalku, protože on neumí záložky, které to e-mailové upozornění nemají. Sledování je s e-mailem, záložky bez. Pročti ty příspěvky v uvedeném tématu, šlo by to řešit automatickým přesunem e-mailu do koše apod. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: Upozornění emailem

Příspěvek od syntaxicek »

Hoď do spamu :D už to automaticky hodí příště. Mě upozornění na email nechodí ale už nevím jak jsem to udělal. :D

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Upozornění emailem

Příspěvek od michalkalensky »

Mě to dříve dělalo taky a myslím, že jsem to vyřešil tak, že jsem šel tady na fóru do uživatelského panelu--->nastavení a tam jsem to někde vypnul :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Upozornění emailem

Příspěvek od Exp »

Hlavně bacha, ať se neoznačí jako spam celá naše e-mailová adresa. :) To by pak z fóra nepřišlo nic (upozornění na soukromé zprávy, oznámení, emaily od ostatních uživatelů apod.). V každém e-mailu jde ale nastavit pravidlo a vyfiltrovat si to podle předmětu. Že se třeba budou automaticky přesouvat všechny e-maily s upozorněním na sledování do nastavené složky (např. do koše) a veškeré ostatní budou normálně chodit. To je asi nejlepší řešení, aspoň do doby, než bude Tapatalk podporovat témata v záložkách. Stačí si to jednou nastavit a je to pak už napořád. A nebo si v e-mailu udělat samostatnou složku jen pro e-maily ze SmartFóra a všechny si tam automaticky přesouvat už při doručení (zase přes nastavení filtrů). Těch možností je tam víc, jen to chce nějak šikovně vymyslet. :)

EDIT: Michale tohle bohužel v profilu vypnout nejde. Je to vlastnost témat, které si sám přidáš do sledování. To sledování = e-mailové upozornění. Nic jiného ta funkce nedělá. :) Šlo by to sice nějak přeprogramovat, ale to by pak sledování úplně ztratilo smysl a byla by to stejná funkce jako záložky, které bohužel Tapatalk nepodporuje.

Jinak toto téma přesouvám do Novinek a oznámení, kde se řeší záležitosti okolo fóra. Ať je to pohromadě. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět