Přidej se

Nové sekce, kategorie a fóra

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Nové sekce, kategorie a fóra

Příspěvek od Exp »

Sloučil jsem dohromady fóra "Multimédia" a "Fotoaparát". Obsahově je to mezi sebou hodně podobné. Zároveň přibylo jedno nové fórum "Ostatní modely", kde se můžeme bavit i o dalších Huawei telefonech. V klubovně se to dost ztrácelo. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nové sekce, kategorie a fóra

Příspěvek od Exp »

Na fóru dnes byla spuštěna nová sekce s názvem "Návody". :) Přidal jsem první 3 startovací témata a v přípravě je několik dalších (těšit se můžete na návod na neoficiální downgrade, zálohu imei a další). Pokud budete mít někdo nějaký vlastní návod nebo postup na něco užitečného, přidejte se. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nové sekce, kategorie a fóra

Příspěvek od Exp »

Dnes došlo na fóru k několika dalším změnám. Úplně bylo zrušeno fórum "Odkazy". Za celou dobu fungování tohoto webu tam nebylo skoro nic. Obsažená témata jsem přesunul do příslušných sekcí.

Přibylo jedno nové fórum - "Smetiště", do kterého budu přesouvat duplicitní a vyřazená témata, offtopic apod. (díky Pugete za nápad ;)).

Dál jsem sloučil kategorii "G300.cz" a "Klubovna" do jedné.

Věřím, že provedené změny zjednoduší a zpřehlední celé fórum. Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo připomínky, sem s nimi. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nové sekce, kategorie a fóra

Příspěvek od Exp »

Dnes došlo na fóru k jedné větší změně. Rozšířili jsme se o nový model - Huawei Ascend Y300, což je fungl nový nástupce G300. :) Na fóru vznikla pro Y300 samostatná sekce. Vzhledem k této změně došlo k přesunu fór "Android aplikace", "Android Hry" a "Ostatní modely" do Klubovny (tato fóra jsou společná pro oba dva modely).

Doufám, že bude mít Y300 úspěch a trochu se to tady rozhýbe. :)

A ještě proběhla jedna malá změna, která už nesouvisí s Y300 - byla opravena chyba v zobrazení Facebook tlačítka na úvodní stránce pro prohlížeč Internet Explorer (chybné zalamování).

Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo připomínky k uvedeným změnám, napište je prosím přímo sem do vlákna. Díky. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nové sekce, kategorie a fóra

Příspěvek od Exp »

Dnes bylo přidáno do hlavní diskuze nové fórum s názvem "Android všeobecně". Obecná diskuze o Androidu se do teď vkládala hlavně do fóra "Pokec", který s tím až tak moc nesouvisel. V samostatném fóru to bude přehlednější a víc na očích. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Nové sekce, kategorie a fóra

Příspěvek od Puget »

koukám, že díky přidání Y300 do fóra se tu objevilo dost nových členů :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nové sekce, kategorie a fóra

Příspěvek od Exp »

To máš pravdu. :) Je to dobré. Čím víc nás bude, tím líp. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nové sekce, kategorie a fóra

Příspěvek od Exp »

Do hlavní diskuze byla dnes přidána nová sekce pro model Huawei Ascend G510. Tento telefon je hodně podobný s Y300, takže se to teď může mezi sebou pěkně prolínat. :) Existující téma z "Ostatních modelů" jsem přesunul.

Uvídíme jak se chytí. Začíná být docela oblíbený. :)

Dotazy, nápady a připomínky jsou vítány. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nové sekce, kategorie a fóra

Příspěvek od Exp »

Dnes jsem rozšířil fórum o nový model - Huawei Ascend P6. Jedná se o novinku, vlajkový smartphone výrobce. Navíc je to zatím nejtenší telefon na našem trhu, s podle mě vynikajícím designem, skvělými parametry a příznivou cenou. Začíná se kolem něj tvořit zajímavá komunita a bude dobré, když ho tady budeme mít hned od začátku. :)

Připomínky a dotazy, jako vždy, vítány. 8-)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nové sekce, kategorie a fóra

Příspěvek od Exp »

Dnes došlo na fóru k několika úpravám.

Nově máme 4 samostatné kategorie: mobilní telefony, operační systémy, ostatní diskuze a klubovna. Původní stav, kdy bylo skoro všechno v jedné kategorii (hlavní diskuze) byl už podle mě vzhledem k neustálému rozšiřování fóra dost nepřehledný.

Zároveň byly přidány dvě nové sekce:

"Ostatní značky" v telefonech - témata o telefonech ostatních značek se dosud vkládala do sekce "Pokec", teď je to přehledně v samostaném fóru, související témata jsem přesunul

a

"Windows Phone" v sekci systémy - diskuze o systému, aplikacích a hrách i pro majitele Huawei Ascend W1, případně W2 nebo ostatních telefonů s Windows Phone. Zatím pouze jedna sekce, až se to trochu zaplní, tak to můžeme kdyžtak ještě rozdělit na aplikace, hry apod., tak jak to teď máme u Androidu.

Doufám, že se vám změny budou líbit. Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo připomínky, napište. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět