Přidej se

Co bych upravil na fóru?

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení

Co vy na to?

Přidat otevírání odkazů do nové záložky
4
33%
Přidat chat
3
25%
Přidat oboje
5
42%
 
Celkem hlasů: 12

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od michalkalensky »

souhlasím s oba nápady! :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Profily na levé straně už jsme tady tenkrát řešili, ale nebyl o tuto změnu moc zájem. Každopádně anketa je stále otevřená, klidně v ní můžeme pokračovat: viewtopic.php?f=12&t=132. Já bych byl taky pro levou stranu. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od michalkalensky »

asi tu anketu resetuj a uvidíme :) Už je zde více členů takže bude větší hlasování! ;)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Mr.Oizo »

Co přehodit zobrazování příspěvků? Teď když rozkliknu nějaké téma které je na 3 stránkách tak nové příspěvky jsou na té třetí stránce. Můj návrh je obrátit pořadí a to tak že nové příspěvky dát na první stranu.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Zajímavý nápad a popravdě vůbec by mě nenapadlo, že by tohle mohl chtít někdo otočit. :) Současné řazení se používá na drtivé většině diskuzních fór, takže změna by podle mě byla pro uživatele hodně nepřehledná. Navíc by se tím přesunuly třeba i návody v příslušných tématech z prvních pozic na poslední a pak se to dalo těžko najít apod.

Každopádně ale každý registrovaný uživatel si to může individuálně přenastavit ve svém uživatelském panelu. Tam stačí klepnout na záložku "Nastavení - Prohlížení příspěvků" a přepnout v roletce "Seřadit příspěvky" na "Sestupně".

A nebo je ještě jedna možnost, když otevřeš nějakou sekci, tak v seznamu témat je vpravo sloupec "Poslední příspěvek". Za uživatelským jménem je takovej malej obdélníček. :) Když na něj klepneš, přejdeš rovnou k poslednímu (nejnovějšímu) příspěvku a nemusíš přepínat stránky tématu.

Zkus jestli z toho bude něco vyhovovat. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Mr.Oizo »

Exp píše:Každopádně ale každý registrovaný uživatel si to může individuálně přenastavit ve svém uživatelském panelu. Tam stačí klepnout na záložku "Nastavení - Prohlížení příspěvků" a přepnout v roletce "Seřadit příspěvky" na "Sestupně
To je ono takto jsem to myslel a nenapadlo mě že to najdu v nastavení díkes. ;)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od michalkalensky »

já tedy používám ten čtvereček na konci :) Ale já tu čtu úplně všechno takže dávám zobrazit nepřečtené příspěvky a tam dám čtvereček ;)

JamesCZ
Příspěvky: 30
Registrován: 26. 1. 2014 17:10
Zařízení: LG L9 II (D605)
Firmware: JZO54K (A 4.1.2)
Operátor: T-Mobile

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od JamesCZ »

Osobně mi tu chybí sekce pro dotazy typu "Jaký telefon koupit do ...", "Koupit Huawei G300 nebo Y300" a podobně. Osobně řeším dilema, který si mám koupit telefon a nevím kam to napsat :lol: Nebo jsem se špatně koukal? :roll:

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od michalkalensky »

co takhle do pokecu? ;)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od mitsuu84 »

Na to nepotřebuješ žádnou extra sekci.Mobil do 4tis se řeší třeba tady viewtopic.php?f=30&t=2596.A je od toho sekce "Ostatní telefony a zařízení" a nebo se ptat na výhody a zkušenosti přímo u modelu kterej tě třeba zajímá a na fóru je.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět