Přidej se

Co bych upravil na fóru?

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení

Co vy na to?

Přidat otevírání odkazů do nové záložky
4
33%
Přidat chat
3
25%
Přidat oboje
5
42%
 
Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Žádné takové reklamy jsem na fórum nepřidával, takovej balast bych sem nikdy nedal. Vypadá to na problém u tebe v počítači (virus apod.). Pokud by se Vám někomu objevilo něco podobného, hned to sem prosím hlašte. Díky.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od mitsuu84 »

Já tam taky žádný reklamy nemam ;-) Michal si tam spíš natahal do prohlížeče nějaký srač*y z buhvi jakých stránek :-D

@mobil :twisted:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Michale hledal jsem k tomu něco bližšího a máš nakaženej počítač. Zadej do Googlu "virus reklama plus hd" a pročti si hned první dva odkazy. Máš adware v prohlížeči.

Už jsem ležel v posteli, zapnu mobil a tady od tebe taková zpráva. Leknul jsem se, že i přes důkladné zabezpečení někdo hacknul fórum nebo něco. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od michalkalensky »

Možný to je ale dával jsem předevčírem instalovat Windows 7, protože mě už ty Windows 8 pěkně štvaly tak, že bych to už tak rychle nakazil nějakými blbinkami? :D

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Je to jediná možnost. :) Já jsem na fórum nic takového nedával a nikdo jiný to tam nemá.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od michalkalensky »

Kouknul jsem do programů a zrovna jsem na to narazil - Plus HD 7.6 tak jsem to odinstaloval a vypadá to v pohodě ;)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Ono se to údajně instaluje s nějakým bezplatným programem. Při instalaci je tam checkbox (zatržítko), které je dobře schované, aby si toho uživatel nevšiml. Ale hlavně žes na to přišel. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od mitsuu84 »

JamesCZ píše:Osobně mi tu chybí sekce pro dotazy typu "Jaký telefon koupit do ...", "Koupit Huawei G300 nebo Y300" a podobně. Osobně řeším dilema, který si mám koupit telefon a nevím kam to napsat :lol: Nebo jsem se špatně koukal? :roll:
Vracím se k tomuhle tématu.Ač se mi to zdálo docela zbytečný,zakládat novou sekci skrz tyhle rady,měním názor :lol: .Zabruslil sem včera na Android forum pač sem něco hledal a nakouk sem do sekce Aréna telefonů .A něco to vlákno do sebe má a začínám souhlasit s JamesCZ,žy by to asi nebylo na škodu,podobný téma s podobnejma dozama Mobil A Vs. Mobil B a podobně ;) .Navíc se tu u některých modelů řeší i modely další,kterej je lepší a podobně,takže v něčem jako "aréna" by to bylo přehlednější a u normálních značek jak to je ted,by se jely dotazy jen k tomu konkrétnímu typu.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

JamesCZ
Příspěvky: 30
Registrován: 26. 1. 2014 17:10
Zařízení: LG L9 II (D605)
Firmware: JZO54K (A 4.1.2)
Operátor: T-Mobile

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od JamesCZ »

Sice podobné téma již nepotřebuji, jsem ale rád, že mě někdo konečně vyslyšel :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Mě se ten nápad taky líbí a určitě to sem co nevidět přidáme. :) Mám to už nějakou dobu v plánu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět