Přidej se

Co bych upravil na fóru?

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení

Co vy na to?

Přidat otevírání odkazů do nové záložky
4
33%
Přidat chat
3
25%
Přidat oboje
5
42%
 
Celkem hlasů: 12

JamesCZ
Příspěvky: 30
Registrován: 26. 1. 2014 17:10
Zařízení: LG L9 II (D605)
Firmware: JZO54K (A 4.1.2)
Operátor: T-Mobile

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od JamesCZ »

OK, mě to přišlo jako nepřehledné řešení (spousta lidí řeší podobné problémy, bylo by to na jednom místě, dobře by se to moderovalo), ale jak chcete :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od mitsuu84 »

Co sem tu necelej rok,novej mobil tu řešilo cca 5 lidí :lol: Takže podle mě zbytečná sekce.A jako co bys tam chtěl,všechny dostupný telefony seřazený podle ceny a výbavy?Nebo jak by sis takovou sekci představoval?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

JamesCZ
Příspěvky: 30
Registrován: 26. 1. 2014 17:10
Zařízení: LG L9 II (D605)
Firmware: JZO54K (A 4.1.2)
Operátor: T-Mobile

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od JamesCZ »

Tak já viděl spíše jako vizi. Ze začátku by to bylo asi poloprázdné. Ale čím budete populárnější, tím bude takových dotazů přibývat. A nechtělo by se mi to pak nějak hledat a přesouvat. Ale je to na vás ;) A nemyslím tuhle diskuzi nijak zle :) Jo a díky za link na tu diskuzi s výběrem telefonu, třeba mi nějak pomůže...

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od mitsuu84 »

Jenže vem si jaký dotazy,vše by bylo stylem "mobil do 4tis" nebo "poradte mobil do 7mi tis".Takže ve finále by tam bylo vlákno mobil do 4 tis,do 7 tis a třeba do 15ti tis.A dál co?Bude to jak na heurece kde je plno dotazů typu Huawei nebo LG,Prestigio nebo ZTE a podobně.Takže zasekaný nesmyslama a plno témat o ničem.20 lidí bude váhat mezi třeba Ascendem Y300 a něčím druhým,pochybuju že se všichni na druhým mobilu shodnou,takže tam bude 20 témat Ascend Y300 Vs. xxx :lol: .Daleko přehlednější je v sekci Ostatní mobily napsat,že sháním mobil 5-7tis,popsat parametry co by chtěl a pak mu tam lidi napíšou co v té cenové kategorii je dobrý a nebo není .A nebo si rovnou najít model o kterým uvažuju a ptat se přímo v tom tématu.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Jamesi, díky za zajímavý nápad. Je pravda, že teď se ten výběr dává do ostatních modelů nebo do sekce pokec. A za celou dobu fungování fóra takových témat bylo hodně málo. Takže jestli by měla samostatná sekce smysl. Ale na druhou stranu jestli právě absence této sekce není důvod proč se to tady moc neřeší. :) Pokud by o to byl zájem, bylo by to podle mě užitečné vylepšení.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
syberius
Příspěvky: 161
Registrován: 11. 9. 2013 8:22
Zařízení: Huawei Y300, Samsung N8000

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od syberius »

Nebylo by možný přidat do nastavení profilu možnost vypnout zasílání mailů upozorňujících na nový příspěvek?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

E-mailové upozornění na nové příspěvky chodí jen v případě, že si téma sám přidáš do sledování. Je to v každém tématu úplně dole na stránce, kde to můžeš i vypnout. Sledování témat je funkce, která přidá jen to e-mailové upozornění, žádný jiný význam to nemá. :) Pokud chceš mít nějaké téma označené, abys k němu měl snadný přístup přes uživatelský panel a nechceš dostávat e-maily, tak použij místo sledování funkci "záložky" (tlačítko je hned vedle toho sledování a nedochází tam pak k upozorňování e-mailem). Další možností je pak vlastní nastavení v profilu (uživatelský panel). Když si tam klepneš na záložku nastavení - odesílání příspěvků, tak tam můžeš vypnout nebo zapnout volbu "Vždy mne upozornit, přijde-li odpověď". V případě zapnutí chodí e-maily i když nemáš téma označené ke sledování, ale máš v něm vlastní příspěvěk. Ale tohle má každý uživatel defaultně vypnuté, takže ve výchozím stavu e-maily nechodí. Musel bys to jedině sám aktivovat. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
syberius
Příspěvky: 161
Registrován: 11. 9. 2013 8:22
Zařízení: Huawei Y300, Samsung N8000

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od syberius »

To je fajne, ale jak to udělám přes t-p-t-lk, přes který chodím v 90%? Tady záložky nejsou.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Procházel jsem teď možnosti v Tapatalku a jsou tam opravdu jenom "Odebíraná témata", což je právě to sledování témat s e-mailovým upozorněním. Funkci "záložek" jsem tam nikde nenašel a podle všeho to Tapatalk nepodporuje. Ale s tím bych se obrátil spíš na vývojáře Tapatalku, protože samotné fórum obě tyto funkce má a můžeš si je v profilu zapínat a vypínat.

Na oficiálním Tapatalk fóru někdo dal úplně stený dotaz mrkni: https://support.tapatalk.com/threads/ph ... tion.6355/. Tam mu přímo vývojář slíbil přidání funkce záložek do Tapatalku. To je ale z roku 2011 a jak je vidět, dodnes to tam není.

Zjišťoval jsem i možnosti přidání volby na zapnutí / vypnutí e-mailů při sledování přímo tady na fóru (do profilu), ale bohužel to tam nijak udělat nejde. Musela by se jedině přeprogramovat celá ta funkce a žádný modul na to taky zatím není. Ono totiž to sledování má jediný význam v tom e-mailovém upozornění. To je prakticky jediný rozdíl oproti záložkám, které e-maily nezasílají.

Tak jedině zatím ty oblíbený témata v Tapatalku nepoužívat a nebo co mě ještě napadlo, tak si udělat přímo v e-mailu filtr a příchozí e-maily pak podle obsahu v předmětu automaticky přesouvat třeba do koše. Tím by ses tomu taky vyhnul. Ale předpokládám, že do budoucna se to nějak vyřeší. Buď přidá Tapatalk podporu pro záložky a nebo v nějaké příští aktualizaci systému fóra bude možnost e-maily při sledování vypnout (ale tím by pak ztratily záložky význam, takže pravděpodobnější bude spíš ta první varianta).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
syberius
Příspěvky: 161
Registrován: 11. 9. 2013 8:22
Zařízení: Huawei Y300, Samsung N8000

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od syberius »

Ok. Díky za vyčerpávající odpověď. :-)

Odpovědět