Přidej se

Co bych upravil na fóru?

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení
Odpovědět

Co vy na to?

Přidat otevírání odkazů do nové záložky
4
33%
Přidat chat
3
25%
Přidat oboje
5
42%
 
Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
Punkevník
Příspěvky: 69
Registrován: 13. 11. 2012 20:52
Zařízení: Asus Zenfone 2
Operátor: Kaktus/Vodafone
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Punkevník »

Čaute, mám dvě věci které mi tu chybí z jiných fór.
První věc je nastavit otevírání externích odkazů do nové záložky a pak by se možná hodilo dát na index chat (třeba mchat abychom se mohli bavit bez toho, aby se psal offtopic. Samozřejmě by chat nesloužil jako poradna)

Co vy na to?
Siemens A35 > Siemens M55 > Sony Ericsson K320i > Samsung S5230 > Huawei Ascend G 300 > ZTE Blade L2 > Asus Zenfone 2 > Honor 9

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Díky za nápady. Uvidíme jak se k tomu vyjádří ostatní. Otvírání externích odkazů v novém okně je dobrý nápad. Jde to ale řešit i stisknutím kolečka na myši na odkazu (=otevření v novém okně) nebo pravý klik a "Otevřít odkaz v novém panelu". Pokud to ale nastavíme na pevno do nového okna, sebereme tak každému možnost vlastního výběru, jak odkaz otevřít.

Chat by byl podle mě zajímavý až v případě, kdy bude mít fórum víc uživatelů. Teď tady ještě není on-line v jeden okamžik tolik lidí, aby se to hýbalo. Navíc na příspěvky mimo téma tady máme volné fórum "Pokec". Ale jestli o chat bude zájem, není problém ho přidat. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Farp
Příspěvky: 25
Registrován: 26. 10. 2012 7:26

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Farp »

Podle mě je lepší psát příspěvky rovnou do fóra a ne do chatu, kde se to po čase ztratí. A otevírání odkazů v novém okně...já hodně prohlížím web na mobilu nebo na tabletu a mám to raději vše v jednom. Můj názor. Můžete někdo prosím přidat tuto možnost do ankety?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Do ankety už dodatečně další možnost přidat nejde, protože by se tak automaticky vynulovaly vložené hlasy. Pokud ale někdo máte jiný názor, napište klidně sem do vlákna. Čím větší odezva bude, tím lépe. Není problém ty funkce přidat, jen potřebuju vědět, jestli je o ně zájem nebo jestli vyhovuje současný stav. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od scarabeus »

Souhlasím s Farpem - chat by byl zmatek. I na případné řešení problémů v době, kdy jsou dva uživatelé online, je fórum naprosto dostačující.
JB 4.2.1

Uživatelský avatar
Karlosek-K1
Příspěvky: 132
Registrován: 18. 11. 2012 17:22
Zařízení: LG G3, LG G Pad

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Karlosek-K1 »

Zdravím, bude toto fórum podporovat aplikace Tapatalk ?

https://play.google.com/store/apps/deta ... aXZpdHkiXQ..

nebo prohlížení fóra přes tuto aplikaci funguje (jen je neumím nastavit? ) :)

Díky

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Ahoj, zatím to tady není funkční, ale pravděpodobně během dneška to zprovozním. Už nad tím přemýšlím delší dobu a Tapatalk bude asi nejlepší volba. Jakmile to pojede, dám vědět.

EDIT: Tapatalk spuštěn: viewtopic.php?f=12&t=72
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od Exp »

Externí odkazy jsou nově otvírány v nové záložce. Další info tady: viewtopic.php?f=12&t=83
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od mitsuu84 »

Omlouvám se,že to znovu oživuju,ale co ten nápad s chatem?Třeba na zkoušku a i pokud bude možno přispívat jen registrovaným(což doufám bude),tak nechat chat i pro neregistrovaný.Třeba když tam uvidí že na dotaz(většinou sou to dotazy x krát na fóru řešený a málo kdo se po položení dotazu ještě vrátí to komentovat)někdo reaguje,tak o to dřív se třeba registrujou.A plno lidí řeší věci i přes SZ,kde to je zdlouhavý a na chatu by byla reakce třeba hned na nějakej banální problém(hodit odkaz na nějaký vlákno bo tak).Takže na zkoušku ho dat a kdyby nějak výrazně upadlo přispívání do témat,tak ho zrušit.Co vy na to? :twisted:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Co bych upravil na fóru?

Příspěvek od michalkalensky »

jojo psal jsem o tom chatu expoj asi cca před měsícem :) A odepsal mi,že je to dobrý napád a že to zkusíme uskutečnit. :)
Naposledy upravil(a) michalkalensky dne 22. 10. 2013 14:52, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět