Přidej se

Smartfórum je na Facebooku

Diskuze o tomto fóru, novinky, aktuální sdělení
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Smartfórum je na Facebooku a na Twitteru

Příspěvek od Exp »

Vypnul jsem automatický import témat z fóra na sociální sítě. Zároveň jsem udělal "restart" stránky na Facebooku a na Twitteru - vymazal jsem tisíce naimportovaných příspěvků o které tam stejně nebyl zájem a od teď budeme přidávat už jen zajímavý a užitečný obsah.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
maxXx
Příspěvky: 376
Registrován: 22. 11. 2013 23:45
Zařízení: Xiaomi Mi A1
Firmware: Lineage OS
Operátor: Tesco Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Smartfórum je na Facebooku a na Twitteru

Příspěvek od maxXx »

Tak přesně tohle jsem se zdráhal navrhnout a v tichosti dal unfollow na twitteru... Jakožto mobilní forum by jste/jsme měli býti aktivní i na G+ přemýšlelo se o tom? vím že je to pracnější protože FB přece jen import na Twitter automatizuje (na G+ nikoliv).
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

[ROM] AOSP MOD [B209] - Více o Androidu a mé práci najdeš na mém blogu maxXx.cz

- zde na fóru si všichni tykáme

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Smartfórum je na Facebooku a na Twitteru

Příspěvek od Exp »

Maxi klidně když budeš mít nějaké nápady neboj se ozvat. Zpětná vazba je důležitá. To samozřejmě platí pro všechny. :)

O tom G+ jsem přemýšlel zrovna nedávno při úpravě FB a Twitteru a podle mě by bylo zatím lepší tam stránku nedělat. Ono zas nemá smysl být úplně všude, když pak na každé té stránce je jen pár lidí a G+ je z těch sítí nejmíň používaný. Přemýšlel jsem i nad tím, že zrušíme Twitter a zůstanem jen na Facebooku a to víc se tam do toho opřem. Přece jen ten Facebook je nejrozšířenější a je tam skoro každej. Ale Twitter zatím zůstává.

Klidně k tomu napište svůj názor i vy ostatní, pokud by byl o G+ zájem, tak ho do budoucna můžeme přidat. Zatím je to tam ale dost mrtvý a Google navíc plánuje rozdělení, tak kdoví jak to s G+ nakonec dopadne.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Smartfórum je na Facebooku

Příspěvek od Exp »

Nedávno jsem zrušil stránku SmartFóra na Twitteru, bylo to tam prakticky bez obsahu a nemělo moc smysl to tam dál udržovat. A to stejné chci udělat i s Facebookem (tam mám v plánu něco trošku jiného, dám pak vědět tady v tématu). :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět