Přidej se

PowerBanky

Hodinky, náramky, sluchátka, pouzdra, karty apod.
Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: PowerBanky

Příspěvek od syntaxicek »

To jsem právě chtěl napsat že to může být fake. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: PowerBanky

Příspěvek od mitsuu84 »

Fake to muze bejt i z ciny,pokud nekupujes primo u xiaomi
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: PowerBanky

Příspěvek od Mr.Oizo »

Ten od xiaomi co prodává michalkalensky mají u http://www.aliexpress.com/ za 13 dolarů a doprava zdarma.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: PowerBanky

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak Michal to stejně kupuje za 400 u android asistenta a pak to prodává dál :lol: .Za cenu kterou Michal chce si to koupíš v ČR s 2 letou zárukou :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: PowerBanky

Příspěvek od michalkalensky »

No to počkej moment.....na aliexpresu a android asistent prodávají oboje fake ve kterých nejsou originální baterie od LG a Samsungu....a já ted prodávám originální powerbank a cena za kterou to prodávám není špatná a je i s poštovným což v ČR eshopech si musíš ještě zaplatit dopravu :)
Mr.Oizo píše:Ten od xiaomi co prodává michalkalensky mají u http://www.aliexpress.com/ za 13 dolarů a doprava zdarma.
Z aliexpresu za 13 dolarů je to fake a já znova opakuji já prodávám originál...

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: PowerBanky

Příspěvek od Mr.Oizo »

http://www.aliexpress.com/item/-/1982923269.html
Třeba zde mají v popisu Premium Li-ion battery cells from LG and Samsung. A jak poznáš fake od originálu pokud tomu tak je.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: PowerBanky

Příspěvek od mitsuu84 »

Ted bude "fake" vechno co neprodává Michal :lol:
michalkalensky píše:a já ted prodávám originální powerbank a cena za kterou to prodávám není špatná a je i s poštovným což v ČR eshopech si musíš ještě zaplatit dopravu.
To je fakt,z českýho prověřenýho e-shopu kterej doporučujou i na miui to stojí z dopravou o 50kč víc než u tebe,jen to má 24měs záruku a je to 100% originál.To že tvoje sou originál ti můžem a taky nemusíme věřit,je to jen slovo a ten cos dostal zadara od Asistenta si taky prodával kolem 500kč a že to je teda udajnej "fake" si neřek :lol:

Jinak originální se pohybujou kolem 20 dolarů (prověřený obchody zahraniční který prodávaj origo xiaomi produkty).Na aliexpressu seženeš originální i za 13 dolarů u prověřených obchodníků,viz link od Mr.Oiza vejš ;)

To Mr.Oizo pravost si můžeš ověřit i tady http://order.mi.com/service/dyscode a nebo na miui.cz je o tom vlákno i s fotkama
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: PowerBanky

Příspěvek od michalkalensky »

Který český prověřený obchod myslíš? Ano ty moje, že jsou originál mi můžete i nemusíte věřit ale to samé je i když bude obědnávat třeba přes aliexpress nebo jiný obchod třeba český ověřený czc.cz kde radši nabídku xiaomi powerbanku zrušily protože prodávali fake jsem četl. Když jsem dostal od android asistenta ten powerbank tak jsem ani ani nevěděl, že nějaký fake existují...až když jsem se poté díval na jiné obchody, že jsou ceny rozdílné tak jsem mu psal zda on prodává fake nebo originál a prý fake. A pochybuji, že na aliexpresu za 13 dolarů seženeš originál...si to zkus objednat a uvidíš, že za tu cenu to bude určitě fake :) Jinak pravost jak píše mitsuu jde ověřit přes stránku xiaomi a pak ještě na české komunitě miui kde je hodně fotek a informací o fake a origo.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: PowerBanky

Příspěvek od mitsuu84 »

Myslím ty obchody,který doporučuje přímo komunita miui a sou jejich partneři a ručí za pravost jak telefonů tak příslušenství atd ;) .Tak nahod link,odkud ty 100% pravý power banky kupuješ ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: PowerBanky

Příspěvek od michalkalensky »

Jojo tak tam by taky měli mít originální....já je beru z ,,jednoho,, prověřeného čína obchodu kde jsou napsány zpětné vazby od kupujících a ty píší, že je to opravdu origo s baterkami od LG a Samsungu. Uvidím zda je to pravda hned jak mi powerbanka dorazí. A končím s psaním v tomto tématu...

Odpovědět