Přidej se

GoClever Chronos Eco

Hodinky, náramky, sluchátka, pouzdra, karty apod.
pesha
Příspěvky: 3
Registrován: 12. 5. 2015 13:07

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od pesha »

Ještě trochu jinak, stav baterky na to nemá vliv. Stává se mi, že když jdu po městě s mobilem v kapse, že se hodinky z ničeho nic odpojí, za chvilku se znovu připojí a tak dokola. Nevím, čím to je, jestli to ruší něco v okolí, v každém případě to takhle není moc použitelné. :-( Dejte mi kdyžtak vědět, jak se chovají vaše hodinky, abych věděl, jestli ty moje vrátit. Děkuju.

yetti1
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od yetti1 »

Ahoj, občas se mi taky odpojí, ale nic častého to není. V telefonu mám nainstalovaný přehrávač jetAudio a normálně s hodinkami spolupracuje. Vzhledem k tomu, že jsem je koupil za 374,- ve výprodeji v Kauflandu, tak chybky v poho přehlížím.

Pheek
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od Pheek »

Ahoj, včera vyšel nový FW - 3.20, alespoň to App v iPhone hlásí. Dám stahovat, vše se tváří že stahuje a instaluje, ale po restartu hodinek FW 3.19 původní, a App v telefonu mi nabízí zase instalaci FW 3.20. Máte zkušenost? Popřípadě komu šel tento FW nainstalovat, jaké jsou změny? Díky za info.

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od Návštěvník »

Mám úplně stejnou zkušenost. Dokonce mi se mi to vrátilo z verze 3.19 na 3.18

Pheek
Neregistrovaný uživatel

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od Pheek »

Si s námi hrají :) toto je vyjádření GC.
Dobrý den,

nový firmware zatím není ani oznámený přímo od výrobce, tudíž zatím nebude tato možnost dostupná. Nejspíše výrobce pouze spouští upozornění, ale stažení zatím nebude možné.

S přáním příjemného dne
Best Regards


Michal Píša
Vedoucí servisní technik

Odpovědět