Přidej se

GoClever Chronos Eco

Hodinky, náramky, sluchátka, pouzdra, karty apod.
bíčboj
Příspěvky: 4
Registrován: 10. 1. 2015 1:07

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od bíčboj »

nikdy nepřestanu žasnout nad hloubkou bludu, ve kterém žijí vývojáři, když si myslí, že jejich aplikace je samovysvětlující a intuitivní a není nutné vytvářet a aktualizovat dokumentaci
na XDA je stručný a jednoznačný popis aktualizovaného menu hodinek. ani u GoClever ani u Weloop nic takového není :\
http://forum.xda-developers.com/smartwa ... s-t2995858

vypadá to, že navzdory prohlášením polských distributorů aplikace pro weloop a chronos eco jsou v základu identické, pro návrh nové funkcionality by asi bylo možné použít fórum u weloop
http://welooptommy.com/forums/forum/news/

robo
Příspěvky: 5
Registrován: 9. 1. 2015 18:48
Zařízení: LG G3-32GB EU Titan.

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od robo »

Ten generator pro pebble, to je nadhera. Nastavit si font, velikost, prepsat nazvy dnu a tunu dalsich moznosti. Proste nadhera. Jen kdyz by ty cibule nestaly takovy love.
Edit: Trosku me tankuji vypadky BT spojeni ktere hodinky hlasi. A to jsem od telefonu tak 2 metry a vidim na nej.

tkald
Příspěvky: 4
Registrován: 6. 1. 2015 8:42
Zařízení: Samsung Galaxy S3 mi
Firmware: 5.0.2 Cyanogenmod 12
Operátor: Bonerix

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od tkald »

Tak nabídnuta verze FW 3.18 , zatím jsem nezjistil podstatné novinky :-)

Všiml jsem si zatím drobné změny v menu.

robo
Příspěvky: 5
Registrován: 9. 1. 2015 18:48
Zařízení: LG G3-32GB EU Titan.

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od robo »

Me se zadna aktualizace nenabizi. Divne.
Edit: To odpojovani me zacina stvat. Mam baterku na 20 procentech a ted se stane ze hodinky zahlasi odpojeni od telefonu s odstupem par minut i dvakrat. Mozna na to muze mit i vliv ze baterka je na tech 20 procentech, coz by ale nemelo. Dal jsem je nabijet a uvidim po nabiti.
Edit: Tak aktualizace dorazila.

prs
Příspěvky: 2
Registrován: 22. 1. 2015 13:41

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od prs »

http://forum.xda-developers.com/smartwa ... s-t2995858

sloučené fórum pro weloop i goclever

moje chronos eco se asi zbláznily, nejdřív jsem si všiml, že mi jednou napočítaly přes dvaapůl milionu kroků denně, pak že hodinky při procházení notifikací namísto názvu aplikace zobrazují řetězce z menu, názvy dnů a zmizely mi watchfaces.
když jsem je zkusil nahrát znovu, hodinky se zasekly a zobrazují jen "Sync..."
z tohohle stavu je bez kabelu nemohu dostat, pokus o reset z aplikace nefunguje, i když ta se tváří, jako že normálně synchronizuje a odpojuje a připojuje.

ta aplikace je děsná, nejasné body interakce, nedělá to, co by jeden očekával, třeba ikona u počítadla kroků, která ve všech ostatních aplikacích znamená obnovení stavu/synchronizace, tady bez potvrzujícího dotazu resetuje dosud zaznamenané hodnoty.
z překladu by jeden blil a přepnout do jiného jazyka nejde (i když kdo ví, jestli by to v angličtině dávalo více smyslu)

je asi půjdu vrátit, je to hnus.

jo a to úžasný skleněný sklíčko už mám poškrábané a ani nevím o co.

tkald
Příspěvky: 4
Registrován: 6. 1. 2015 8:42
Zařízení: Samsung Galaxy S3 mi
Firmware: 5.0.2 Cyanogenmod 12
Operátor: Bonerix

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od tkald »

Hmm, reset hodinek je přes stisknutí všech tlačítek na pár vteřin ... manévr pro menší prsty nebo hranu stolu :-D

prs
Příspěvky: 2
Registrován: 22. 1. 2015 13:41

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od prs »

tkald píše:Hmm, reset hodinek je přes stisknutí všech tlačítek na pár vteřin ... manévr pro menší prsty nebo hranu stolu :-D
no, nevim, nepodařilo se mi to, dokud jsem nepřipojil nabíječku.
na živých hodinkách se mi to podařilo v pohodě.

co mě začíná štvát je, že mi začne zvonit telefon, vyndám ho z kapsy, přijmu hovor, mluvím a pak teprve mi začnou vibrovat hodinky a ještě chvilku se třesou, než jim dojde, že to vlastně dělaj zbytečně...
reakční doba nich moch - po restartu telefonu skoro tři sekundy, předtím možná i přes pět, prostě celou věčnost.

na 31.1. mají weloop prý slibený nějaký update, možná bude něco nového i pro chronos, pokud to teda nebude jen oprásknutí funkcí z chronos, které weloop ještě nemají.

pesha
Příspěvky: 3
Registrován: 12. 5. 2015 13:07

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od pesha »

Ahoj, hodinky jsem si taky koupil, měl bych na vás dotazy, budu rád, jestli mi pomůžete...

1. Jakmile se spadne Bluetooth spojení (příliš se vzdálím od telefonu), tak se už automaticky nenahodí, vždy musím do aplikace v telefonu a tam hodinky znovu připojit, což je dost nešikovný. Je normální nebo dělám něco špatně?

2. Nejde ovládat hudbu ve spuštěné aplikaci Google Play Music, místo toho se tvrdošíně ovládá přehrávač od výrobce mobilu.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od mitsuu84 »

Mě to s bluetooth fungovalo normálně.Když sem byl daleko,BT se přerušilo a jakmikle sem byl v dosahu,zas se spárovalo samo.

Ta hudba sedí,taky mi šlo ovládat jen vestavěnej music přehrávač,ale stažený ne
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

pesha
Příspěvky: 3
Registrován: 12. 5. 2015 13:07

Re: GoClever Chronos Eco

Příspěvek od pesha »

Díky, problém s nepřipojováním Bluetooth byl asi v tom, že jsem hodinky připojil přes aplikaci a ne přes nastavení Bluetooth v systému telefonu. Teď se mi projevuje jiná věc - baterku v hodinkách mám na třetině a čas od času se Bluetooth rozpojí (za chvíli zase připojí), i když je telefon třeba jen metr daleko (firmware jsem aktualizoval). Jakoby slabá baterka měla vliv na kvalitu Bluetooth spojení. Máte podobnou zkušenost?

Odpovědět