Přidej se

Smartwatch DZ09

Hodinky, náramky, sluchátka, pouzdra, karty apod.
Šmoček
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Šmoček »

Zdravím mám taky tyto hodinky a absolutně jsem z nich mimo spárování jde ok ale pak najednou v mobilu kiksne BT a musím mobil vypnout a zapnout a pak opět kiks.Odinstaloval jsem veškeré aplikace a telefon BT udrží v pohodě třeba bt repro.A tak mám dotaz do hodinek asi ciferník nedostanu jinej? ani video neumí Češtinu maj slabou v sobě a internet v nich na sim nejde.A tak budu jen asi koukat na čas co bych taky chtěl za tu cenu že

...

eugenio
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od eugenio »

já mám problém spíš tím že vše notifikuju chvlku to funguje zpávy chodí dostanu se do zpráv ale vždycky se v telefonu appka jakoby vypne sama a přestane to fungovat BT přenos je v pohodě. užý jsme zkusil snad 3-4 appky včetně té která se stahuje přes QR kód s všechny dělají to samé. mám huawei P8 lite

Apocalipto
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Apocalipto »

Zdravim. Já mám taky tyto hodinky i v češtině už zakoupené a vše jede jak ma jen mám jinou otázku jak do nich návrat jine tapety nebo jine motiv hodin

Apocalipto
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Apocalipto »

Zdravim. Já mám taky tyto hodinky i v češtině už zakoupené a vše jede jak ma jen mám jinou otázku jak do nich návrat jine tapety nebo jine motiv hodin

zumbaman
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od zumbaman »

Cau prosim kdo me poradi jak do hodin nacpat jiny firmware vice polozek a cestinu? Ja zkousel pres flashtool ale nejak se me s tim hodiny nechteji spojit a komunikovat.

MartinS
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od MartinS »

Ahoj všem, tak jsem si přečet vše co tu je napsáno. Já koupil dvoje hodinky pro syny aby se nehádali od stejného prodejce (ČÍNA) a čekal jsem stejný firmware, ouha firmware jiné. Zatím jsem jim je nedal. Oboje jsem nastavil na češtinu to jde, sice není všechno počeštěno ale děti se v tom vyznají. Ale zajímalo by mě jak zálohuji firmvare z hodinek který jim bude více vyhovovat a poté ho nahraji do těch druhých? Pokud tedy budou mít stejný čip jinak to asi nepůjde že? Ješte se zeptám smaže se tedy přehráním IMEI ? je nějak IMEI duležitý? Je to kod přístroje? :? Díky Martin.

dana
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od dana »

Dobrý den všem, měla bych dotaz laika. Dnes mi dorazily tyto hodinky. Spárování přes Bluetooth ok. Ale problém nastal když volám - vytocim telefonem,volají hodinky. Přijímám hovor telefonem,volajícího slyším v hodinkách. Jde nějak nastavit aby hovor proběhl tam kde ho uskutečním? Tzn příjmu telefonem,mluvím tam,příjmu hodinkami,mluvím tam?

vo.fisx
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od vo.fisx »

Ahoj, mám tyhle hodinky asi dva dny.
Chci se zeptat, má někdo zkušenost s nastavením netu v hodinkách??
Mám vodafone tarif a vše sem nastavil podle toho jak psali n anetu, ale kdykoliv se chci připojit, napíše mi to Net Error a konec.. :cry:
Předen díky za jakoukoliv radu.

Nexikar
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Nexikar »

Zdravim mam dotaz. Nevim jakou mam verzi ale nemam takovy to rotujici menu. Hlavne me zajima prehravac muziky, jde zapnout vypnout, ale jde mi zvuk jen z hodinek jde nejak nastavit aby sel z telefonu a ne hodinek? Nic jsem nenasel a melo by to dle mini navodu jit. Mobil mam lenovo a5000..jinak to funguje

kanour
Příspěvky: 1
Registrován: 31. 10. 2017 14:24

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od kanour »

Ahojte,přepisoval už tady někdo firmware? Fasttool mi je nechce najít,ovládače mám nainstalované.Jdemi o to,že mám dvoje takové hodinky a jedny mi nechce najít přes bluetooth,a ty druhé v pohodě najde.Nevíte nahodou nějakou radu? díky

Odpovědět