Přidej se

Smartwatch DZ09

Hodinky, náramky, sluchátka, pouzdra, karty apod.
dasoft
Příspěvky: 2
Registrován: 9. 5. 2018 18:52
Zařízení: DZ09

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od dasoft »

A este k tomu mojmu siahodlhemu popisu (dufam ze si to niekto precital) doplnim - uplne idealne ak by niekto vedel poradit ako tam dostat nejaky firmware s Cestinou. Nevadilo by aj s anglictinou ale aby to nezamrzalo. Ak by som to mal posielat naspet do Ciny, tak len postovne ma vyjde 2x tolko ako samotna cena hodiniek (okolo 8€). Preto by som to radsej poriesil nejakym firmware...

dasoft
Příspěvky: 2
Registrován: 9. 5. 2018 18:52
Zařízení: DZ09

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od dasoft »

No nic, zda sa ze na tomto fore nikto prispevky necita, zverejnil som aj na https://forum.xda-developers.com/genera ... 09/page252 a tak to vyzera ze problem s firmware DZ09, ktory funguje iba prvych 15 sec, resp. pokym uzivatel nestlaci tlacitko ma viacero ludi...

saansa
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od saansa »

Dobrý den mám hodinky DZ09, a každou minutu mi zavibrují a rozsvítí se displej nemá někdo radu co s tím?

sterlenka
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od sterlenka »

LazyMichal píše:
6. 6. 2016 1:08
Ctěl bych se zeptat jestli někdo na tom rozchodil whatsapp přes SIM kartu. ;)
Můžete mi prosím poradit jak hodinky připojit k internetu a aby fungoval whatsapp? Děkuji

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Návštěvník »

sterlenka píše:
26. 2. 2020 20:08
Můžete mi prosím poradit jak hodinky připojit k internetu a aby fungoval whatsapp? Děkuji

Daniela
Neregistrovaný uživatel

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Daniela »

Hodinky se stále odpojují od BT. A dále bych chtěla aby hodinky jenom vibrovaly a telef.se přes mobil. Co nainstalovat aby to fungovalo. Díky

tedmosby
Příspěvky: 5
Registrován: 18. 1. 2020 22:13

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od tedmosby »

Ahoj, uvažuji o svých prvních smart hodinkách. Nechci do toho moc investovat a rozmyslel jsem nad Aliexpressom a tak. Tady https://www.kodino.com/sk/najlepsie-int ... ov-od-9-e/ jsem našel výběr nejlepších hodinek. Máte někdo zkušenost, víte mi něco z toho poradit, co bude nejspolehlivější?

Odpovědět