Přidej se

Smartwatch DZ09

Hodinky, náramky, sluchátka, pouzdra, karty apod.
Jirabach
Příspěvky: 6
Registrován: 7. 10. 2016 9:31
Zařízení: Samsung S3

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Jirabach »

Dobrý den.
Přečetl jsem celé vlákno a myslím, že všemu rozumím a jsem smířený s vlastnostmi přístroje za 300,-
Nejsem schopný objevit notifikace zmeškaných hovorů a sms.
Funguje to bez SIM, tedy zmeškané hovory přes BT?
Na telefonu (S3) mám nastaveno "Zvuk hovoru" i "Zvuk media". Zkoušel jsem kombinaci (jednotlivě vypínat, zapínat), ale notifikace se nikdy neobjevily. Jinak zatím vše ostatní funguje.
Děkuji za radu či vysvětlení.

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od RaduzR »

Tady se toho řeší docela dost ,akorad je základ vědět jaký čip máš v hodinkách a potom bych tam hodil jinou romku já jich už vyzkoušel snad tak 30 a zatím mi nejvíce vyhovuje X9 - Y6.
http://forum.xda-developers.com/smartwa ... s-t3306203

Ještě k te notifikaci nejspíš to bude právě romkou při mém testování jsem narazil na obdobné problémy.
Nebo zkusit jinou app pro správu smartwatch v smartphonu.
Používám " MTK SmartDevice "
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Jirabach
Příspěvky: 6
Registrován: 7. 10. 2016 9:31
Zařízení: Samsung S3

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Jirabach »

Jééé, moc děkuju za povzbuzení, že nejsem úplný trouba a chyba může být i mimo mě.
Jen postřehy: BTNotification - funkce v telefonu není vidět, když v mobilu není žádní apka. To je možná jasný mazákům, ale pokud někdo s touto problematikou začíná, třeba mu to nedojde. Teď mi to už jasný je, a až se někdo zeptá mě, bude to jedna z prvních věcí, na které upozorním.
Druhý postřeh ohledně aplikací v hodinkách. QRkod z hodinek mě navedl na apku BTNotification. Tu jsem instaloval a nic.
Když v hodinkách zvolím funkci "Remote Notifier", hlásí, abych si nainstaloval Remote notifier na vzdáleném zařízení.
Protože už nevím, raději jsem hledal RemoteNotifier (místo Remote Notification) a ani to nepomohlo.Nevím, jestli Notification a Notifier je pouze jiná verze téhož výrazu (synonimum), nebo se jedná o jinou aplikaci. No nic, ani to nepomohlo.
V komentářích GPlay jsou vyjádření, že po aktualizaci už přestaly fungovat. Beru to tedy tak, že ty aplikace taky nefungují 100% a může se najít kombinace verzí, která prostě nefunguje.
Večer se pokusím najít více aplikací do hodinek, třeba se nějaká chytne.
ROM v hodinkách měnit nechci, abych si rošťoural ještě telefon to fakt nechci.
Nesmělý dotaz na závěr. Když funguje notifikace, tak co uvidím na hodinkách při nepřijatém hovoru a nepřijaté sms? Pokud to bude jen další mikroskopický piktogram v horní liště, tak to sna ani nebudu zkoumat "jak na to". :-)

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od RaduzR »

Takže při jiné ROM si telefon vůbec nerozvrtáš nemá to na nic vliv.
Při oznámení notifikace uidíš kdo ti volal a text SMS , musíš mít synchronovny tel.seznam přes bluetooth, ale to ti nabízí automaticky při připojení telefonu.
Odinstaluj BTnotifikation a nainstaluj MTK SmartDevice podle zkušenosti je nejméně problémové.
V nastavení telefonu musíš mít povoleno MTK SmartDevice .....nebo jakoukoliv jinou app pro správu SW.
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Jirabach
Příspěvky: 6
Registrován: 7. 10. 2016 9:31
Zařízení: Samsung S3

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Jirabach »

Tak jsem zakázal BT Notifikation (v telefonu).
Odinstaloval (zakázal) apku BT Notifikation
Do mobilu nainstaloval Mediatek SmartDevice (doufám, že je to MTK?).
V telefonu povolil Mediatek SmartDevice a opět to samé.
Mediatek SmartDevice hlásí:"DZ09 Connecting"
Z toho usuzuju, že našel DZ09 (nic ninýho podbnýho tu nemám) a pokouší se o spolupráci, ale nedaří se to.
Tlačítko FindDevice je šedivé, nefunkční. Je z tohoto stavu něco vypovídajícího?
Při vypnutí a znovuzapnutí BT se přístroje najdou synchronizují čas, kontakty, ale při volbě Remotenotifier na hodinkách mi napíšou: Please instal BT Notifier app in remote device.
:-( Už snad o ty notifikace ani nestojím, rád bych objevil, v čem je zakopaný pes.

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od RaduzR »

Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Jirabach
Příspěvky: 6
Registrován: 7. 10. 2016 9:31
Zařízení: Samsung S3

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Jirabach »

Zkusil jsem jich zatím 6. Tohle bude sedmá, jdu na ní.

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od RaduzR »

Nejspíš bude problém v telefonu v nastavení ale klidně může byt i špatná ROM hodinek.
Jaky android ma tvá S3?
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Jirabach
Příspěvky: 6
Registrován: 7. 10. 2016 9:31
Zařízení: Samsung S3

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od Jirabach »

Mám verzi 4.3 a ani tato apka nefachčí. Tady oproti zatím všem chybí povolení v Nastavení►Usnadnění. Ta aplikace se vůbec neukazuje. Párování je povoleno, apka v telefonu hodinky najde, jsou všeude fajfky (povolení). Jako první má tato apka "Send Test Notifocation". Realce v hodinkách - bohužel opět nic.
Hodinky jsem opět prošel celé nastavení a je tam toho tak málo, že jsem snad nic nepřeskočil, kde by to mohlo být zakázáno či blokováno. nebo snad v hodinkách může být nějaká schovaná volba? beru to tak, že kdy je spárováno, hodinky telefonují, tak spojení jako takové funguje.

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Smartwatch DZ09

Příspěvek od RaduzR »

V nastavení hodinek dej restore settings a kódem 1122 uděláš tovární nastavení v telefonu vše odinstaluj restartuj obě zařízení a znovu od začátku.
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Odpovědět