Přidej se

Xiaomi Huami Amazfit Pace

Hodinky, náramky, sluchátka, pouzdra, karty apod.
Aďa
Neregistrovaný uživatel

Re: Xiaomi Huami Amazfit Pace

Příspěvek od Aďa »

tak ještě jednou se na Vás obracím, protože i když jsem shlédla celé video, stále se mi nedaří propojit telefon s hodinkami.
když dám v aplikaci more a test notification, tak mi při kliknutí na jakoukoliv položku nic nefunguje (ať už incoming call reminder..prostě nic) :evil:
mám i podezření, že nemám hodinky propojené přes bluetooth - když na hodinkách dám setting - bluetooth, tak hledá, ale nic a při tom mobil mi ukazuje, že je připojeno.
když dám profile - setting- notifications, tak mám zaškrnuté "push notification" a pak u "not push, phones screen is ON", dále u "app notification setting" mám vybráno sms, whatsapp a aplikaci pro voplání, ale i tak - nic :oops:
tak já už nevím. prosíím poradit
děkuji

Áďa
Neregistrovaný uživatel

Re: Xiaomi Huami Amazfit Pace

Příspěvek od Áďa »

Tao píše:
16. 5. 2018 13:14
Amazfit Apka v telefóne:

Na hlavnej Obrazovke vpravo dole záložka "Profile"

1 - Settings - Units (nastavenie Metrickej sústavy)
2 - My Watch - App Settings - ikonka Weather - Temperature Unit (nastavenie zobrazenia teploty)

C.png
dotaz :
když koukám na ten Tvůj "tahák" pro mě, tak máš dole " screen unlocking" - k čemu toto uzamčení slouží ? já to v aplikaci nemám :(
díky

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Xiaomi Huami Amazfit Pace

Příspěvek od Mr.Oizo »

Pokud se ti nepřipojí tak je možné že máš v telefonu verzi bluetooth(starší) která nepodporuje hodinky. Napiš co máš za telefon.

Áďa
Neregistrovaný uživatel

Re: Xiaomi Huami Amazfit Pace

Příspěvek od Áďa »

Mám vodafone ultra 6.

Uživatelský avatar
Tao
Příspěvky: 26
Registrován: 31. 7. 2014 11:29
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Operátor: O2

Re: Xiaomi Huami Amazfit Pace

Příspěvek od Tao »

Áďa píše:
18. 5. 2018 6:44
"screen unlocking" - k čemu toto uzamčení slouží ? já to v aplikaci nemám :(
díky
- "Screen Unlocking" - znamená že pokiaľ budú hodinky v blízkosti telefónu (tzn. na dosah Bluetooth) tak budeš mať odomknutý telefón a ak sa vzdiališ od telefónu tak sa uzamkne.
priateľka s Androidom 5.0.1 to tam tiež nemá
ja s Androidom 7.0 to tam mám

btw. (dnes 21.5. mi nabehla nová aktualizácia do hodiniek "v1.3.7")
- hodinky sa resetnú na default nastavenie tak si ich nezabudnite znovu nastaviť (Common settings)

2Áďa- predpokladám že počiatočné spárovanie hodiniek s apkou v mobile amazfit prebehlo, či? Aktivácia cez QR kód, stiahnutie pár updatov atď.
V nastavení BT v telefóne ukazuje zariadenie "Amazfit Pace-!4miestny kód!" a aplikácia sama o sebe tiež zobrazuje hodinky ako pripojené a spúšťa sa synchronizácia aktivít (kroky a iné..) a nefungujú len notifikácie?

- skús pozrieť či nemáš na hodinkách zapnutý letový režim, tichý režim atď
- skús v hodinkách použiť funkciu Find my Phone (ak ti bude telefón zvoniť tak spárovanie funguje)
- môžeš skúsiť resetnúť hodinky do výrobného nastavenia a spárovať nanovo.
- skús pozrieť nastavenie oprávnení:
notif.png
- fungovanie notifikácií je ošemetné:
na androide 4.niečo mi zobrazovalo hovor aj meno volajúceho ale sms vôbec. (Huawei G630)
na androide 5.0.1 mi zobrazovalo hovor aj meno volajúceho aj sms bez problémov. (Huawei P8 lite)
na androide 7.0 mi zobrazovalo hovor aj meno volajúceho ale znovu bez sms. (xiaomi redmi note 4)

- plus hodinky občas pri používaní Amazfit aplikácie blbnú a baterka ide na nulu v priebehu pár hodín. (preto odporúčam hodinky odomknúť, nainštalovať do hodiniek aplikáciu Watchdroid a používať ten)

Áďa
Neregistrovaný uživatel

Re: Xiaomi Huami Amazfit Pace

Příspěvek od Áďa »

Ahoj Tao,
moc děkuji za vysvětlení ! asi pomohlo to restartování hodinek, protože hovory mi najednou fungují ? sms teda ne, ale to už není tak důležité a nebo se mi ještě podaří na něco přijít.
Zkoušela jsem to spárování (find my phone) a to mi fungovalo i před tím - tak nevím, čím to bylo. Dneska mi ale konečně funguje i propojení - načetla se mi tepovka, sportovní aktivita atd. jen škoda, že až dnes.
nevím, čím to bylo, ale včera mi přestaly i hodinky zobrazovat aktuální tepovku, počasí, ... až když jsem je vypla a zapla, tak se to vzpamatovalo.
stává se Ti to také?
zatím mi baterie vydrží několik dní, což je super, kdyby to tak bylo i nadále. Nerada bych se do toho systému v hodinkách hrabala. Přeci jen, nejsem v tom úplně zdatná :? tak abych něco nepo....
Budu to teď všechno pár dní testovat a snad už mi bude vše fungovat - když ne, vím, kam se obrátit :P
moc Ti děkuji za pomoc a za rady ! Je to super, že existují lidé, co se na tyhle servery dívají a jsou ochotni poradit - opravdu, moc díky !! hezký den

joo, ještě jsem si vzpomněla na dotaz - když si dám na hodinkách aktivitu, třeba "chůze" a zapnu ji - v tu chvíli se nemohu podívat, kolik je hodin a na další info nebo aplikace v hodinkách ? nejde se mi nijak "přepnout" jen když aktivitu přeruším. poradíš mi nějaký fígl ?
děkuji moc

Áďa

Uživatelský avatar
Tao
Příspěvky: 26
Registrován: 31. 7. 2014 11:29
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Operátor: O2

Re: Xiaomi Huami Amazfit Pace

Příspěvek od Tao »

Spustenie akejkoľvek aktivity blokuje všetky ostatné funkcie takže aktuálne nie je možnosť ani zobraziť čas. (Možno to časom zmenia aktualizáciou ale zatiaľ žiadna finta neexistuje)

Odpovědět