Přidej se

Bezdrátová sluchátka QCY T1C

Hodinky, náramky, sluchátka, pouzdra, karty apod.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Bezdrátová sluchátka QCY T1C

Příspěvek od Exp »

Alza nedávno udělala srovnávací video True Wireless sluchátek, je tam i tento model, kdybyste se chtěl někdo mrknout. Co se týče stability signálu (výpadků) tak na jedničku, což můžu potvrdit. :)

https://www.youtube.com/watch?v=1I4AyEqmB3A

Jinak souhlasím i s tím, že mechanické ovládací tlačítko na sluchátku není v případě špuntů úplně ideální řešení. Na QCY se navíc musí zmáčknout poměrně silně a není to úplně příjemný. Dokázal bych si tam představit nějakou dotykovou ovládací plošku, třeba dvě klepnutí pro přijetí hovoru, přejetí pro přepnutí na další song apod. Naštěstí to tlačítko není pro běžné použití moc často potřeba, prakticky jen pro ovládání hovoru - a to jsem se už přistihl, že sluchátko radši vytáhnu z ucha, stisknu tlačítko a dám si je zpátky, než abych si to tlačil do hlavy. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
šulda
Příspěvky: 28
Registrován: 3. 12. 2018 23:50
Zařízení: Xiaomi Mi A2 Lite 4GB/64GB

Re: Bezdrátová sluchátka QCY T1C

Příspěvek od šulda »

Nemám zkušenost s QCY, ale u těch co mám když dávám pauzu, přijímám hovor, zesílení volume atd. použiju díky tvaru sluchátek dva prsty a sluchátko si nezamačkávám do ucha.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Bezdrátová sluchátka QCY T1C

Příspěvek od Puget »

Opravu tam není delay když koukáš třeba na YouTube? Jsem si chtěl koupit Xiaomi airdots, ale v recenzi jsem se dočetl, že tam ten lag je, mám zkušenosti, že ten lag vnímám u všech bluetooth reproduktorů co jsem používal.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Bezdrátová sluchátka QCY T1C

Příspěvek od Exp »

Já je používám na filmy dost často teď a úplně v pohodě, nikdy jsem si nevšiml žádného zpoždění. A to je mám spárované s Intel NUCem, kterej má Bluetooth 4.2., na pětce by mělo být spojení ještě lepší. :) Teď jsem schválně zkoušel DVTV, Youtube a HBO GO, zaměřil jsem se na to a nevidím fakt ani chviličku zpoždění. Takže za mě i na filmy a videa tato sluchátka doporučuju. Navíc na Aliexpressu stojí pár korun. :)

Xiaomi AirDots se mi taky líbí, jsou tvarově hodně podobný a mají lepší krabičku, která jde zavřít (u QCY je otevřená). Zkušenost s nima ale zatím nemám.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Bezdrátová sluchátka QCY T1C

Příspěvek od Puget »

Mě se právě taky líbí ty airdots, hlavně kvůli tomu, že nevypadají jako tuctový airpody
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Bezdrátová sluchátka QCY T1C

Příspěvek od Exp »

Tak a máme tady nástupce. :) viewtopic.php?f=13&t=7059

Jedničky se teď už nevyplatí kupovat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

luca
Neregistrovaný uživatel

Re: Bezdrátová sluchátka QCY T1C

Příspěvek od luca »

Dobrý den,
chci se jen zeptat. Máte je ještě někdo? Mohl byste mi je změřit? Velikost mi přijde naprosto zásadní a světe div se.. nikdo ji nikde neuvádí. Jde mi o to, jak jsou široké, vysoké a hluboké (od repráčku po okraj). Mám malý uši a už objednávám 3. model, abych našla ty, co mi padnou. Zatím si nejlépe vedou Lamax :-) Kdyby někdo byl tak hodný a odpověděl, budu moc ráda.

Díky.

Uživatelský avatar
PepaStepa
Příspěvky: 137
Registrován: 22. 3. 2013 1:25
Zařízení: Huawei G300

Re: Bezdrátová sluchátka QCY T1C

Příspěvek od PepaStepa »

Ahoj, délka 22mm/šířka16mm/hloubka14mm.

Odpovědět