Přidej se

Xiaomi Mi Band 4

Hodinky, náramky, sluchátka, pouzdra, karty apod.
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Xiaomi Mi Band 4

Příspěvek od Puget »

Čau, koupil jsem si dneska svůj první fitness náramek 😂

Trochu jsem ho projel cca. 14 km na kole a měří spousty věcí a v aplikaci je to pěkně znázorněné. Akorát co jsem si všiml, tak když jsem spustil počítání na náramku, tak se ty kilometry neukazují v aplikaci, když v "cycling" swipnu dolů, v "all workouts" to ale je.

Zkusil jsem s tím i platit taky super, akorát si tam musíte posílat peníze, či si nastavit automatické posílání, neumí si to samo strhnout peníze z účtu.

Spát jsem s ním ještě nezkoušel, silný déšť přežil a umývání taky 😂😂😂

Jestli nad ním uvažujete a máte nějaké otázky tak se klidně ptejte :)

PS: mám verzi bez NFC, takže v tom ani není to Xiao AI, moc jsem to nezkoumal než jsem to koupil, takže jsem nevěděl že je to jenom v NFC verzi :/
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Xiaomi Mi Band 4

Příspěvek od Exp »

Jééé on už se začal prodávat? :) Chci ho pořídit taky, za tu cenu aktuálně nejlepší kup. Zajímalo by mě jak s ním platíš když nemá NFC? :) Někde jsem četl, že ta NFC verze bude jen pro Čínu. Co diakritika, zkoušels to už nějak pořešit? :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Xiaomi Mi Band 4

Příspěvek od Puget »

QR kódem pro alipay :D bydlím v Číně tak to tady funguje
Kupoval jsem za 169 Yuanů

Česky s diakritikou mi zatím nikdo nepsal, čekám že tam budou čtverečky místo háčků :D mám to v aj a i čínština tam jede v poho, to je asi irelevantní v ČR 😂😂😂
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Dexter
Neregistrovaný uživatel

Re: Xiaomi Mi Band 4

Příspěvek od Dexter »

Zdravím. Zeptám se možná hloupě, ale ještě jsem žádný náramek nikdy neměl a tento se mi líbí. Když nechám telefon doma a půjdu běhat jen s náramkem, nahrají se pak do telefonu data až se zase spárují? Nebo musím mít telefon stále poblíž náramku? Děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Xiaomi Mi Band 4

Příspěvek od Puget »

Nemám vyzkoušeno, ale řekl bych že to na 99 % fungovat bude, protože se to nesynchronizuje každou vteřinu a i když nechám telefon ležet a něco dělám tak po nějaké době mi tam ty kroky naskočí.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Xiaomi Mi Band 4

Příspěvek od Puget »

Tak konečně mi napsal někdo, kdo používá diakritiku.
Čárky to umí, ale až na „ě“ to žádný háčky neumí. Stejně tak jako smajlíky, udělá to otazník v obdélníku. Jako dá se to rozluštit, ale ten displej vám několikrát zhasne než to přečtěte :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Xiaomi Mi Band 4

Příspěvek od Puget »

Dexter píše:
20. 7. 2019 16:39
Zdravím. Zeptám se možná hloupě, ale ještě jsem žádný náramek nikdy neměl a tento se mi líbí. Když nechám telefon doma a půjdu běhat jen s náramkem, nahrají se pak do telefonu data až se zase spárují? Nebo musím mít telefon stále poblíž náramku? Děkuji za odpověď.
Dneska jsem si na tebe vzpomněl, když jsem se šel projít a uvědomil jsem si že kroky ti to měřit bude, ale to kdes byl už ne, protože to v sobě nemá GPS, používá telefon jako GPS.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Dexter
Neregistrovaný uživatel

Re: Xiaomi Mi Band 4

Příspěvek od Dexter »

Díky z informace, dnes jsem si ho objednal. :)

Odpovědět