Přidej se

Nedostatek paměti

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Nedostatek paměti

Příspěvek od Puget »

Chtěl bych se zeptat jestli to někomu taky ukázalo. ukázalo se mi to u aktualizace avastu i presto ze jsem zkontroloval úložiště a paměť na interní Pres 100 MB a na externí Pres 23GB nejspíše to bude i u nějakých jiných aplikaci nevíte co by s tím mohlo byt?
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
TracThorr
Příspěvky: 28
Registrován: 17. 1. 2013 4:10
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: 4.0.3 / B952D
Operátor: od kažýho jedna SIM
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedostatek paměti

Příspěvek od TracThorr »

S tímhle už sem se setkal taky. Měle sem volnou paměť pro aplikace necelejch 90 MB a vyskočila mi hláška o nedostatku místa při aktualizaci Go Launcheru. Vyřešil sem to tak, že sem odinstaloval jednu větší aplikaci a po aktualizaci ji zase z backupu nainstaloval. Co mám zažito ze ZTE, tak to na mě takhle křičelo až při 20 MB, tak netušim, proč to udělá už při stovce. Dalo by se to vyřešit i tim, že se část diskovýho prostoru pro aplikace převedlo do souborovýho systému EXT, ale to je pro mě vyšší dívčí.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Nedostatek paměti

Příspěvek od Puget »

Dneska na ME zase vyskocila hlaska ze jsou dostupné aktualizace tak jsem to zkusil a jde to aktualizovat Nevím co s tím bylo :/

Edit: chtěl jsem něco zaktualizovat a znova to Pise nedostatek paměti dost mě to irituje.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

blue
Příspěvky: 4
Registrován: 15. 12. 2012 18:08
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: 937

Re: Nedostatek paměti

Příspěvek od blue »

Zkušenost - toto dělá např. i Samsung Galaxy S III při dalško větší volné paměti pro aplikace. Asi chybka v ICS.
Občas mi pomůže vézt do správy aplikací - Stažené aplikace. Stačí chvíli počkat a všimněte si, jak volné místo narůstá, jak systém přepočítává velikost aplikací. Pak jsem zkusil aktualizaci opakovat.

Odpovědět