Přidej se

Huawei P7 nechodí notifikace z Messengeru a Whats App

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
rpekar
Příspěvky: 17
Registrován: 23. 8. 2013 11:22
Zařízení: Huawei g510
Operátor: vodafone

Re: Huawei P7 nechodí notifikace zprávy z Messengeru a Whats

Příspěvek od rpekar »

Pokud vím ted sem skusil nastavení Uspora energie chranene aplikace tam zaškrtnu fb mesenger what app a vše funguje skuste to take nekdo :)

Wring
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P7 nechodí notifikace zprávy z Messengeru a Whats App

Příspěvek od Wring »

Zdravím. Měl jsem ten samý problém. Honor 7. Problém vyřešen, alespoň pro mě. Když zavřu whatsapp, messenger na pozadí samostatně, tak notifikace nechodí. Když zavřu na pozadí všechny aplikace najednou (whatsapp, messenger, atd...), tak už notifikace chodí spolehlivě. Honza

Martin st.
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P7 nechodí notifikace zprávy z Messengeru a Whats App

Příspěvek od Martin st. »

Mam lenovo k3 note a take problem s messengerem.ale me se apka vypne jakmile vymazu ram pamet dlouhym podrzenim tlacitka DOMU a dam smazat vsechny otevrene,apka znovu naskoci az kdyz ji znova rozkliknu,do te doby take zpravy nechodi. Nevim jak nastavit abych zrovna messengera nevyplnul.na LG l7 ii ten sami postup a pohoda....

finda
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P7 nechodí notifikace zprávy z Messengeru a Whats App

Příspěvek od finda »

Hobbes píše:Zdravím, jsem čerstvým vlastníkem Huawei P7 a ačkoliv jsem velmi spokojen s telefonem obecně, trápí mi pár věcí. Mám nainstalovaný FB Messenger a Whats app. Ale tyto aplikace fungují správně velmi nepravidelně. Obecně se dá říci že po vypnutí zapnutí přístroje vše funguje jak má, ovšem po delší době nečinnosti přestanou aplikace upozorňovat na příchozí zprávy. Musím ručně zapnout Messenger i whats app abych se dozvěděl že mi přišla zpráva, což u komunikačních aplikací je dost špatné. Telefon si myslím mám nastaven správně, povoleny push notifikace, mobilní data i při vypnutí displeje, stejně povoleny zmíněné aplikace aby běžely na pozadí a ihned po spuštění. Vyzkoušen tvrdý restart, i odinstalace aplikací. Předpokládám že je to SW chyba kterou spraví až aktualizace, ale nejsem si jist jestli přístroje nebo aplikací. Zmíním i že nefungují automatické aktualizace z google play. Máte někdo podobnou zkušenost, případně návrh co s tím? Díky moc za každou radu či návrh.
Mam honor 7 a taky me to delalo v nastaveni jsou chranene aplikace tam staci oznacit viber nebo whatsapp na z nechraneno na chraneno a vseckoe slape...

Frantisek
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P7 nechodí notifikace zprávy z Messengeru a Whats App

Příspěvek od Frantisek »

Zdravim všechny a děkuji za tipy.
Vše výše uvedené jsem provedl jako první. Nastaveno správně, ale nefunguje.
Nakonec jsem po jednodenním hledání našel řešení a to manuální upgrade systému EMUI z verze B130 (mám ji v měsíc starém mobilu) na B140 a pak na B170.
Verze EMUI B170 řeší problém s notifikacemi a šlape to konečně správně.
František

TechBrain.cz
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P7 nechodí notifikace zprávy z Messengeru a Whats App

Příspěvek od TechBrain.cz »

Dobrý den,

pokud máte problémy s notifikacemi na zařízení Huawei a Honor, řešení můžete najít v tomto článku: http://techbrain.cz/2016/02/16/huawei-m ... -emui-3-1/ . Jinak se jedná o bug nadstavby EMUI 3.1, na kterou Huawei již připravuje záplatu.

Ondrej.dyntar
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P7 nechodí notifikace zprávy z Messengeru a Whats App

Příspěvek od Ondrej.dyntar »

Mám stejny problem na telefonu lenovo a 7000. Nehlásí mi to zadne upozornění jen gmaily a začlo to dneska. Všechno upozornění je zaple neaka rada pro mě? Diky

kozi
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P7 nechodí notifikace zprávy z Messengeru a Whats App

Příspěvek od kozi »

Nutno jit do nastaveni-vše-spravce oznameni-zvolit aplikaci u ktere chci oznameni aktivovat a zapnout UMOŽNIT OZNAMENI, dale zapnout STAVOVY RADEK

Odpovědět