Přidej se

Seznam neduhů

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Akydam
Příspěvky: 8
Registrován: 30. 7. 2014 8:51
Zařízení: huawei ascend p7
Operátor: vodafone

Seznam neduhů

Příspěvek od Akydam »

Rozhodl jsem se založit tohle téma kde bych prosil aby jste psali své nemilé zkušenosti s tímto telefonem a to hlavně z toho důvodu aby bylo vše pohromadě a taky protože mám hned tři, které sem napíšu a půjdu kvuli nim telefon reklamovat a silně přemýšlím nad tím, že využiji svojí pojistky na rozbití.... Sice jsem už tyhle potíže sem tam někde našel ale i tak bybylo dobré je řešit na jednom místě.

Takže: 1) zažloutlý flek obrazovky ve spodní části (většinou schovaný pod lištou ovládacích prvků)

2) v telefonu něco chrastí v oblasti kolem fotoaparátu

3) samovolné odhlašování sim karty s nutností zadat pin, nevypozoroval jsem proč se to děje. sim kartu jsem si došel
dvakrát vyměnit a dělá to pořád, už nevím co s tim.

Uživatelský avatar
fidik
Příspěvky: 109
Registrován: 27. 4. 2014 12:57
Zařízení: Huawei Y300-100
Firmware: Slimkat
Operátor: O2

Re: SEZNAM NEDUHŮ

Příspěvek od fidik »

reklamuj to az tesne pred koncem zaruky.. ja to tak udelals ipodem a za dva dny mi volali a mam upe novej :D

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: SEZNAM NEDUHŮ

Příspěvek od mitsuu84 »

To je fakt rada nad zlato :lol: .Dva roky se vztekat s odhlašující se sim atd jen proto,že možná pak dostane hned novej kus :lol: :lol: .Bože :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: Seznam neduhů

Příspěvek od LukasA »

Co se 2) týče tak to není nic špatného je to dané AutoFocusem kde musí být jedna část v fotoaparátu pohyblivá, je to tak u každého mobilu s AF. U některých je to slyšet méně u některých vice ( chrastění).. Řešilo se to nedávno na android fóru

Uživatelský avatar
Daver
Příspěvky: 118
Registrován: 29. 6. 2013 19:33
Zařízení: P7,G510,G300
Firmware: Origo UI,SlimKat
Operátor: vodafone
Bydliště: Ostravak v Práglu :-)

Re: Seznam neduhů

Příspěvek od Daver »

Ty taky nevíš kam to napsat.....Jako na jiném fóru ti píši - a to jsem ti psal i SZ, že kromě zažloutlého pruhu, takže bod č. 1, je vše v pořádku :-) A opět ti poradím, jelikož zrovna ty máš problém jen s tou simkou - REKLAMUJ !!!
NEBO, JESTLIŽE TU POJISTKU OPRAVDU MÁŠ TAK JAKO JÁ, práskni s ním o zem a máš nový kus....Až mě ten nažloutlý pruh, který skoro nevnímám, bude opravdu s.át, udělám to tak. :lol: :lol: :lol:
Díky všem za úžasnou práci tady....Hlavně Mitsuu84 a ShockeyCzT :-)A také velké díky Exp. Bez něj by toto fórum NEBYLO :-)

Borneo
Příspěvky: 1
Registrován: 13. 8. 2014 13:01
Zařízení: Huawei P7
Operátor: Vodafone

Re: Seznam neduhů

Příspěvek od Borneo »

Též mi něco chrastí v horní části kolem fotoaparátu.Už jsem chtěl mobil vrátit páč jsem chtěl mobil a né nějaké chrastítko.Jestli je to teda autofocus tak to nebudu řešit a při pokládání mobilu na stůl raději budu vnímat něco jiného než to nepříjemné zachrastění.

Leeborg
Příspěvky: 2
Registrován: 22. 5. 2015 8:28

Re: Seznam neduhů

Příspěvek od Leeborg »

Napadlo mne, jestli to chrastění není motorek, který zajišťuje vibrace. Také tam něco slyším, když s mobilem lehce klepnu a je to velmi podobné zvuku, který při vibracích vydává jeden z našich tabletů - a ten určitě nemá fotoaparát se zaostřováním, a tedy s pohyblivými částmi.

Odpovědět