Přidej se

Můj Huawei P7.....jak šel čas

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Můj Huawei P7.....jak šel čas

Příspěvek od myg74 »

Dnes 27.10.2014 jsem pořídil tohohle mazla. Je to muj čtvrtý huawei a opravdu to nejlepší co může být.
Vím, je tu vlákno recenze,tipy,triky,návody,zkušenosti...nechci se opakovat,opičit.... chci přispět a popsat,co zjistím. Poučim se od druhých a zde budu sdílet co já učiním....
12,30 jsem mobil v kavárně nedaleko náměstí Svobody zkusil zapnout... oj, nenechali mě ani procento....takže šup na nabíječku a mezitím "starou" g630 do původního stavu. Cca po 20 minutách jsem dál do mobilu simku a SD kartu 16gb, kde mám své osvědčené instalacky a při stálém přísunu energie jsem se kochal luxusním displejem a přibývajícími aplikacemi. Nebudu mluvit o G300 ,ani o y300 a ani o g630,u kterých byla při instalaci více aplikací karta SD nutností,zejména při objemnějších hrách typu Modern Combat apod.,nebo filmech. To zde asi nehrozí,ale přesto jsem 16gb "zasunul".
Dal jsem si nezvykle brzy dvě piva,abych dal čas na nabití. Musím říct,ze po cca hodině a půl při instalaci 15 aplikací a aktualizaci všech vestavěných aplikací přes google play,jsem odcházel na vlak s cca 60% baterie,prostě dlouho.
Baterii dám ještě čas a uvidím,teď by to nebylo korektní.
Ještě v Brně při zapnutí mi to nabídlo aktualizaci z b110(myslim) na b121,která i se stažením trvala cca 20 minut. Proběhla úspěšně. Cca po hodině,když jsem procházel menu a zkusil jsem naslepo aktualizaci,tak vyskočila další na b 133. Stahování trvalo i přes wifi(mam rychlý) cca 2hodiny a instalace asi 15minut.
Teď tedy jedu bez root(dám šanci čistému,aspoň než se rozkoukam) na b133 a zkusím postupně přidávat poznatky a pokroky.
Jo,a tohle jsem mu pořídil,aby mu nebyla v listopadu zima ;-)

Obrázek

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Můj Huawei P7.....jak šel čas

Příspěvek od myg74 »

Takže dnešní den proběhl vlažně. Nic moc jsem nevyzkoušel,procházel jsem internet a spolu s translatorem jsem zjišťoval co a jak. Zkusil jsem root přes "genius root" ,ale nějak se to celý kousal,tak jsem si stáhl stock rom b133 ve složce dload a dál telefon do původního stavu. Budu dál hledat něco 100%. Budu rád za tipy a rady,které jsou funkční a přehledné

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Můj Huawei P7.....jak šel čas

Příspěvek od Exp »

Mygu, díky za parádní informace, určitě v tom pokračuj. :) A gratulace k novýmu kousku. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Můj Huawei P7.....jak šel čas

Příspěvek od myg74 »

Díky Expe,zatím fakt jen pocity. Na netu je toho pro tenhle kousek hodně, ale než se prokoušu překladačem bude to chvíli trvat. Nechci nic uspěchat jako u g630 :-).
Každopádně už podle informací pracuje nějakej typek na CM11 a ani aktualizace na "lizatko" není zcela vyloučena.
Takže bude toho hodně a zatím mám pocit, ze jsem chybu neudělal,když jsem zůstal u Huawei.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Můj Huawei P7.....jak šel čas

Příspěvek od Exp »

Chyba to určitě nebyla. P7 je vlajková loď, jeden z nejlepších Huawei modelů vůbec, určitě budeš spokojený. Já jsem si s ním hrál nedávno v prodejně a luxus. :)

Jinak podle posledních informací pro P6 a P7 bude oficiální aktualizace na Android 5.0. ;) Nějaké bližší info kdyžtak tady: https://smartforum.cz/viewtopic.php?f=18&t=794
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Můj Huawei P7.....jak šel čas

Příspěvek od myg74 »

Dík za info, byla by to ostuda u vlajkové lodi :-)
Jako luxusní to je. Materiály,sklo,hmotnost(kolikrat si nejsu jistý,zdá ho ještě držím v ruce :-) ).
Abych řekl pravdu,tak je mi jedno jestli KK nebo Loli, mě vyhovovala nejvíc Crom, a nebo CM11. Ta nadstavba od huawei mi moc nevoní,i launcher už mám NOVA. Tak uvidíme co dál,ale fakt boží mašinka

redbin
Příspěvky: 1
Registrován: 30. 10. 2014 18:15

Re: Můj Huawei P7.....jak šel čas

Příspěvek od redbin »

Dobry napad na topic :-) ja jsem sel do P7 asi pred dvema mesici. Zatim jsem s mym prvnim Androidem spokojeny. Uz se tesim na Lollipop, ta Huawei nadstavba mi prijde trosicku zasekana. Musim rict, ze hw a dilenske zpracovani P7 je skvele, vydrz taky dost solidni. Tak at ti dobre slouzi a pozor na klouzani, mne uz 2x sklouzl a spadl na dlazbu :-)

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Můj Huawei P7.....jak šel čas

Příspěvek od myg74 »

Obrázek
Udelal jsem jen ze zvedavosti. Myslim dobry

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Můj Huawei P7.....jak šel čas

Příspěvek od myg74 »

Tak co mi nejde na rozum,je spotřeba baterie. Je fakt ze se v něm furt stouram,ale i tak ...Obrázek

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: Můj Huawei P7.....jak šel čas

Příspěvek od myg74 »

Tak surdu Petru oznámil,ze první verze CM11 pro P7 by mohla byt do 14 dnů uvolněna na testování :lol:

Odpovědět