Přidej se

Huawei P7 a automatický reštart obrazovky

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
kate
Neregistrovaný uživatel

Huawei P7 a automatický reštart obrazovky

Příspěvek od kate »

Ahojte, mal už niekto problém s automatickým reštartovaním obrazovky? V posledných 4 týždňoch sa mi to stalo tak raz-dva krát za týždeň (väčšinou počas hovoru - takže hneď hovor vypadol), no dnes sa mi obrazovka reštartuje stále cca každých 20 sekúnd...:/// Telefón mám už rok a zatiaľ šiel parádne :/ Po 5 hodinách som zistila, že to robilo nastavenie automatickej synchronizácie, takže keď je vypnutá, nereštartuje sa :/ neviete prečo mu to tak zrazu vadí, keď som to mala zapnuté od začiatku ? Neviete čo by som mohla urobiť, aby som mohla mať automatickú synchronizáciu zapnutú (potrebujem to hlavne kvôli mailom :/)?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei P7 a automatický reštart obrazovky

Příspěvek od Exp »

Ahoj Kate. Automatickým restartem obrazovky myslíš restart telefonu? Nebo co přesně to dělá? Zkus vypnout nebo odinstalovat aplikace instalované v době kdy to začlo zlobit. A nebo by mohlo zabrat tovární nastavení (pokud to dřív nedělalo). Tím ale příjdeš o svoje data, telefon bude jako vybalený z krabičky, tak před tím kdyžtak všechno zálohovat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Kate
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P7 a automatický reštart obrazovky

Příspěvek od Kate »

Nie je to restart telefonu, lebo to by som musela zakazdym zadavat pin...mne len blikne cierna obrazovka a ukaze sa logo telefónu, chvilu sa nieco nacitava a potom sa mi ukaze zablokovana uvodna obrazovka (nepyta pin) ...dokonca mi dnes skusal kamatat pocas toho nacitavania volat a normalne mu to zvonilo a ked sa mi nacitala ta uvodna obrazovka, tak mi to aj zacalo zvonit a to som ju ani neodblokovala ...a ked mi to spravilo pocas hovoru, tak volajuci zrazu nic nepocul, kym sa to zase nenacitalo a potom normalne hovor pokračoval akoby nic :-\ normalne nechapem...

Kate
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P7 a automatický reštart obrazovky

Příspěvek od Kate »

Este rozmyslam, ze ci to nieje spôsobené zapratanou pamäťou telefonu :-\ skusim vsetko prehodit na vacsiu SD kartu a mozno to pomoze :-\

Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: Huawei P7 a automatický reštart obrazovky

Příspěvek od LukasA »

To co popisuješ vypadá na padání system. apk, to by měl factory reset ( tovární nastavení, jak popisoval Exp)

avitroda
Příspěvky: 2
Registrován: 20. 6. 2019 12:20

Re: Huawei P7 a automatický reštart obrazovky

Příspěvek od avitroda »

telefon se po firmwaru nezapne, co mám dělat? Používám p7
Obrázek

Odpovědět