Přidej se

Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
vysokykajko
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od vysokykajko »

z verzie 935 stale nic?

diky

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Puget »

jedině neoficiální výše zmíněný.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

JeffreeCombs
Příspěvky: 24
Registrován: 3. 4. 2013 21:23
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 4.0.3
Operátor: Blesk

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od JeffreeCombs »

Ahoj, co mám dát dřív do mobilu z těch dvou souborů? Mě ten návod nejde otevřít, díky.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Puget »

Myslel jsem, že máš verzi B952
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Exp »

Pokud ti nejde stáhnout PDF návod v příloze prvního příspěvku (teď jsem to zkoušel a jde to bez problémů), mkrni se na první stránce dole do diskuze. Je to tam celé podrobně popsané. Nejdřív se instaluje ten menší soubor ze složky "Middle Package for Vodafone". A teprve pak ten velký ze složky "U8815V100R001C02B895".
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

stanley
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od stanley »

Je nutné po downgradu z B937 na B895 do telefonu znovu vlkádat simku od Vodafonu?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Exp »

To už ne. Vkládá se to jen jednou na B937 (v případě nového telefonu). B895 je komplet česky.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

skodna
Příspěvky: 28
Registrován: 11. 6. 2013 8:58
Zařízení: Huawei G300
Firmware: .......C02B895
Operátor: VODAFON

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od skodna »

Zdravím všechny.Minulý týden jsem o jeden Huawei ořišel při velké vodě a tak jsem si hned pořídil druhý -starší a mám takový problém. Na tom původním byl fim. 952 4.0.3 a na tom novým je jen 895 2.3.6.Je nějaká možnost to dostat zpět na tu 952? Přečetl jsem tady o tom snad vše, ale asi jsem špatně hledal.Přes oficialní aktualizace se to seká na růžovým pásku a pak nic.Díky za každou pomoc.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Puget »

Můžeš jít na 937 a z ní na 952 GV.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Zkus před tou OTA aktualizací (volbou v telefonu) úplně vytáhnout paměťovou kartu (v některých případech právě tohle způsobuje to zamrzání) - bez paměťové karty se ten balík stahuje přímo do paměti telefonu. Tak bys mohl přejít na B937 (první ICS firmware). Pak bys mohl vrátit kartu a buď nainstalovat nejnovější B952 General Version nebo ještě přejít přes OTA na C02B952 od Vodafonu (z ní pak jde taky nainstalovat B952 GV).

Pokud by to nešlo, tak zkus rovnou nainstalovat z B895 verzi B952 GV. A když by neprošlo ani tohle, tak je pravděpodobné, že předchozí majitel už na tom telefonu dělal neoficiální downgrade přes zálohy IMEI. Musel bys pak postupovat podle návodu, s tím rozdílem, že v bodě 8 a 9 bys neinstaloval downgrade, ale verzi B952 .
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět