Přidej se

Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
lukas
Příspěvky: 2
Registrován: 29. 11. 2012 18:35
Zařízení: g300

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od lukas »

Prosim o pomoc vse jsem udelal, ale kdyz se po 2 aktualizaci zapne mobil mam tam furt to blbe ICS vubec s tim neumim prosim jeste jednou o pomoc..

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od Exp »

Lukáš píše:Ahoj.Velký dík adminovi.Hodně mě Tvůj podrobný návod na downgrade pomohl ;) Díky moc ;)
Ahoj. Díky. :) Jsem rád že se podařilo.
lukas píše:Prosim o pomoc vse jsem udelal, ale kdyz se po 2 aktualizaci zapne mobil mam tam furt to blbe ICS vubec s tim neumim prosim jeste jednou o pomoc..
Proběhla v pořádku aktualizace z prvního souboru? To je hodně důležité. Trvá to jen pár vteřin než se restartuje telefon. Pročti si diskuzi na první stránce v tomto tématu, je to tam ještě jednou podrobně popsané. Jinak downgrade je možný jen z verzí B936 nebo B937 (obě pro vodafone). Jestli máš v telefonu něco jiného, tak to pravděpodobně nepůjde.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od davehanz »

Ahoj,podle toho podrobnýho návodu to jde moc hezky a spolehlivě,jak říká admin,ta první aktualizace trvá pár vteřin,přišlo mi,že to restartování trvalo daleko dýl :-) a ta druhá trvala cca 10 minut se vším všudy.Kamoš ho má taky,ale z volného prodeje a tomu se to nepodařilo.Takže je důležitý mít mobil zakoupený přímo od VF.Stejně je to divný,bo všechny telefony G300 pocházejí z distribuce VF,tak by to teoreticky mělo jít všem,opak je pravdou :-)
A nebýt toho skvělýho návodu,taky bych to nezvládl aktualizovat :-) I když ten přeložený oficiální návod mi byl k ničemu,dělal sem to podle návodu admina,co psal Janě,z toho člověk pochopí víc a navíc je tam skutečně krok za krokem :-) stačí dobře nškolikrát přečíst ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Kuba
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od Kuba »

Ahoj , chtěl bych se zeptat ...moje číslo sestavení je U8815V100R001C185B935 takže asi nemám šanic na downgrade co? Díky za info. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od Exp »

B935 je nový firmware pro telefony z volného prodeje a tam to zatím oficiálně nejde. Downgrade balík od Huawei je jen pro telefony od Vodafonu (B936 nebo B937). Tak buď počkat, jestli neudělají downgrade i pro ostatní nebo by to šlo udělat neoficiálně (tady ale už hrozí ztráta záruky).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Kuba
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od Kuba »

Díky za info ;) snad to vyjde co nejdriv lae jako lita mi to v pohode zakazal jsme par aveci a z 512 ram mam volnejch asi 150 :X ale mohlo by bejt vic

Uživatelský avatar
sonda
Příspěvky: 163
Registrován: 26. 12. 2012 10:03
Zařízení: G300, LG G-PAD 8.3
Firmware: B895
Operátor: Mobil.cz

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od sonda »

Zkopíroval jsem na sd kartu ten soubor dload z "Middle Package for Vodafone" a píše mi to "Balik aktualizace neni nalezen..." co mam delat?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Exp »

Musíš nakopírovat složku dload (obsahuje aktualizační soubor) do rootu paměťové karty (kořenový adresář - nedávat to do žádné podsložky apod.). Pokud to uděláš správně, němel by s tím být problém. Jestli to kopíruješ na kartu přes kabel (připojený telefon k PC), dej pozor aby to bylo opravdu na kartě a ne ve vnitřním úložišti telefonu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Jirka
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Jirka »

Ahoj,
tak se také pokouším vrátit na GB, ale telefon mi nenajde složku s aktualizací i když ji na kartu nakopíruji. Problém asi bude, že v uložišti telefonu se mi objevily dvě SD karty, které nějak komunikují se skutečnou SD kartou a nějak si nerozumí. Prosím o radu co s tím.

Jirka
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Jirka »

Ještě jsem zapoměl - původně jsem tam vložil 1G SD, později jsem jí vyměnil za 16G SD

Odpovědět