Přidej se

Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
skodna
Příspěvky: 28
Registrován: 11. 6. 2013 8:58
Zařízení: Huawei G300
Firmware: .......C02B895
Operátor: VODAFON

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od skodna »

Ještě jsem zapoměl dodat, že se nedostanu ani do boot modu.t.j. podržením pover a + vol.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Exp »

Zkus vypnout telefon, vytáhnout na 15 vteřin baterku a zapni znovu. Případně to zkus bez karty. Kdyby to nepomohlo a nedostaneš se ani do recovery módu (vypnout telefon, nejlíp ještě vytáhnout na chvíli baterku a pak stisknout současně vol+ a power dokud nenaběhne menu), tak poslední možnost co ti zbývá je zkusit dát na kartu znovu instalačku B952 GV, vypnout a zapnout s tlačítky vol +, vol - a power. Tím se spouští instalace firmwaru z karty. Otázka ale je, jestli to teď vůbec půjde, když máš obnovené IMEI. Ale třeba budeš mít štěstí a to původní IMEI bylo právě z této verze.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Puget »

To už je fakt něco, když se nedostaneš do recovery.
Vyndáváš předtím baterku?
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

skodna
Příspěvky: 28
Registrován: 11. 6. 2013 8:58
Zařízení: Huawei G300
Firmware: .......C02B895
Operátor: VODAFON

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od skodna »

Tak když baterku vytáhnu a potom zmáčknu vol/+ a power tak neběhne do toho modu.Tam jsou položky 1. reboot system 2.apply update from sd card 3. wipe cache partition 4. touchscreen fimware update. Na kartě mám ve složce dload ten fim.B952 GV.Jak to tedy konkrétně udělám?

skodna
Příspěvky: 28
Registrován: 11. 6. 2013 8:58
Zařízení: Huawei G300
Firmware: .......C02B895
Operátor: VODAFON

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od skodna »

Není nad to pořádně číst.Velice Vám všem moc děkuji, vše už je v pořádku já už zese pokouším štěstí s tím, že to zase nepokazím.Ono se totiž musí zmáčknout vol/+ a- a power současně.V tom okamžiku se to rozjelo a bylo to.Nebudu zastírat, že jsem se nezapotil strachem ze servisu.Ještě jednou děkuji a dobrou noc.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Exp »

Tlačítka vol +, - a power spouští instalaci firmwaru z karty. Takžes to nejspíš znovu přeinstaloval tou B952 GV. Hlavně ale že to funguje. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

skodna
Příspěvky: 28
Registrován: 11. 6. 2013 8:58
Zařízení: Huawei G300
Firmware: .......C02B895
Operátor: VODAFON

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od skodna »

jojo funguje, ale slibuju, že už to nikdy neudělám.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Exp »

:) Ono většinou pokud telefon naběhne alespoň k Huawei logu, tak se dá ještě nějak oživit. V tomhle je G300 skoro nezničitelný. :) Horší by bylo, kdyby se vůbec nezapnul nebo něco. Pak už pomůže ve většině případů jen servis.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

skodna
Příspěvky: 28
Registrován: 11. 6. 2013 8:58
Zařízení: Huawei G300
Firmware: .......C02B895
Operátor: VODAFON

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od skodna »

No tak po jednodenním používání -volání sms a net přes wifi můžu říct, že ta verze GV je super. I se mě zdá, že to nějak nežere baterku.Jen mě trochu chybí větší klávesnice a možnost přepínání mezi druhy klávesnic, jako tomu bylo u starších verzí.Nevím, jestli jsem špatně hledal, nebo tam nejsou. No a potom ještě ta uživatelská příručka co byla nainstalovaná přímo v telefonu, a do které se dalo kdykoli nahlídnout.Nevíte někdo jak tyto dvě apk. tam dostat zpět? Díky za pomoc

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Puget »

Klávesnici zkus touchpal u té vím, že se dá nastavit velikost :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět