Přidej se

Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Oficiální downgrade z ICS na GB - Vodafone

Příspěvek od Exp »

Huawei před pár dny vydal pro G300 balíček na downgrade z androidu 4.0 (ICS) zpátky na 2.3 (verze B895). Můžete stahovat přímo z oficiálních stránek:

http://consumer.huawei.com/en/support/d ... m?id=13855

Balík obsahuje podrobný PDF návod jak na to (návod je pouze v angličtině - během pár dní sem přidám ke stažení překlad).

Pokud někomu nevyhovuje ICS, návrat je teď opravdu velice snadný. Osobně vyzkoušeno. :)

EDIT: Český návod v příloze.
Přílohy
Downgrade_CS.pdf
(252.5 KiB) Staženo 2390 x
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Martin
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od Martin »

Když udělám downgrade z tohoto balíku neztratím záruku? A bude mobil v češtině? Děkuji.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od Exp »

Jedná se o oficiální downgrade platný i pro CZ Vodafone, takže záruku tím neztratíš. Telefon bude v češtině jako vybalený z krabice. ;) Vše v původním stavu včetně aplikací od vodafonu (update, helplogin apod.). Po downgradu zase začně nabízet možnost aktualizace na B937 (ICS).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od Exp »

Český překlad návodu na downgrade z oficiálního balíku jsem přidal jako přílohu k prvnímu příspěvku. Pokud v něm někdo narazíte na jakoukoliv chybu, dejte mi prosím vědět klidně sem do vlákna nebo soukormou zprávou. Díky.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Pyro19
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od Pyro19 »

Muzu tento downgrade použít i když nemám mobil zakoupený u vodafonu? moc by mi to pomohlo :D

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od Exp »

Pokud není telefon přímo pro Vodafone, tak to nejspíš nepůjde. Tento downgrade je možný jen z verzí U8815V100R001C02B936 nebo U8815V100R001C02B937. Obě vydané vodafonem.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Paja32
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od Paja32 »

ahoj prosím prosím já jsem se rozhodla vrátit na GB systém ale mám s tím vleký problém,stahla jsem si přes operu a tvuj odkaz balíček do telefonu ale ve složce downland sice je,ale když na něj kliknu napíše mi to vyjímka extrahování a nic víc se s tím neděje.....co mám dělat v čem je problém?????? já už si z tel skoro vše smazala stejně tak přítel a ted mě trápí jak udělat vše správně aby jsme měli bezproblémovou GB zpět,jediné co by mohli vyladit na GB je to vzrůstající vyzvánění,čekám na radu moc díky :?:

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od Exp »

Stáhni si balík ze stránek huawei do počítače. Odkaz je v prvním příspěvku tohoto tématu. Je to zip archiv, který musíš v počítači rozbalit (třeba na plochu do nové složky). Najdeš v něm anglický návod v PDF a 2 složky. Jak to celé použít najdeš v návodu. Pokud neumíš dobře anglicky, můžeš si stáhnout CZ návod (překlad), který je přidaný také v prvním příspěvku jako příloha (soubor Downgrade_CS.pdf). Když budeš postupovat krok za krokem podle tohoto návodu, neměl by s tím být problém. Kdyby sis s něčím něvěděla rady, klidně napiš sem a dáme to dohromady.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Paja32
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od Paja32 »

jsem zoufala.v počítači je to stažené,a extrahované na ploše,a co dál? kam co mám vložit? vůbec si nevím rady návodu nerozumím asi jsem tupec ale podle něj mi to fakt nejde

Paja32
Neregistrovaný uživatel

Re: Oficiální downgrade z ICS na GB

Příspěvek od Paja32 »

tak na ploše jsou extrahované obě složky, midle packet a downgrade,v každé je složka dload,a po otevření je tam update.app a tím jsem skončila,víc nevím ani podle návodu

Odpovědět