Přidej se

Jak nainstalovat root (návod)

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jak nainstalovat root (návod)

Příspěvek od Puget »

Po factory resetu nemusíš rootovat znova, protože jsi tel. Tím neunrootoval.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

ERIK518
Příspěvky: 5
Registrován: 21. 6. 2013 17:19
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: /
Operátor: Telekom

Re: Jak nainstalovat root (návod)

Příspěvek od ERIK518 »

Aha :D nevadí ja som to znova root-ol :D

ringo
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 7. 2013 23:49
Zařízení: g300

Re: Jak nainstalovat root (návod)

Příspěvek od ringo »

prosím já mám problém se stažením rootg300.exe vždy mi to na konci stahování hodí chybu a nemůžu ho stáhnout pokud mi může někdo poslat odkaz budu moc rád

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Jak nainstalovat root (návod)

Příspěvek od Exp »

Zkus to teď. Mně to jde v pořádku. Kdyby ti to pořád nešlo, tak ti to někam pošlu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

ringo
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 7. 2013 23:49
Zařízení: g300

Re: Jak nainstalovat root (návod)

Příspěvek od ringo »

no díky za ochotu ae přes ten sem se nějak přenesl přes nějaký bootloader se mi to povedlo zprovoznit ae mám problém s rootem teď na B895 ten GingerbreadRoot.exe ten i po tom co to od rána hledám mi taky nejde a i když jsem to zkusil stáhnout s jiného prohlížeče tak nic nejde snad ti nebude vadit ti pošlu email můj do zprávy jak to půjde budu rád kdyby si mi ho poslal a jinak díky za návod už jsem u poslední části navrácení IMEI a neměl sem žádný problém až na ty odkazy co mi nejdou stáhnout ae když tobě to jde tak to bude moje chyba takže super návod díky

ringo
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 7. 2013 23:49
Zařízení: g300

Re: Jak nainstalovat root (návod)

Příspěvek od ringo »

jestli můžu i dotaz to IMEI k čemu úplně slouží protože mě to jde vše v pohodě i bez toho obnovení :-) ae chci ho udělat když je v tom návodu asi to bude důležitého

ringo
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 7. 2013 23:49
Zařízení: g300

Re: Jak nainstalovat root (návod)

Příspěvek od ringo »

oki mám to tam vrácené IMEI a omlouvám se za napsané problémy já sem vyp avast a šlo to vpohodě on to vypínal před koncem downloadu tak se omluvám vše funguje suprově

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Jak nainstalovat root (návod)

Příspěvek od Exp »

Zrovna jsem ti to chtěl poslat meilem. :) Je dobře, že se ti to nakonec povedlo. To IMEI je číslo mobilu. Bez obnovení by bylo 0 a pak by nemusely fungovat nějaké služby (volání, sms, internet atd.). Obnovení je taky důležité kvůli záruce apod.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

ringo
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 7. 2013 23:49
Zařízení: g300

Re: Jak nainstalovat root (návod)

Příspěvek od ringo »

díky za pomoc

Kajinka
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak nainstalovat root (návod)

Příspěvek od Kajinka »

Ahojky, díky moc za tip, fungovalo to dobře, takže jsem přes Link2SD přesunula nějaký aplikace na SD kartu, aby mi tolik nepřekážely v mobilu. Jenže to po chvíli stáhlo k Superuseru nějakou aktualizaci a teď už ten Link2SD nefunguje, píše mi to, že nemám oprávnění pro App2SD (i když je tam hláška při spuštění aplikace, že mám práva Superuser).

Poradíte mi, co s tím, abych zase mohla přesunovat ty aplikace? Díky!

Odpovědět