Přidej se

Jak nahrát CWM

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak udělat CWM

Příspěvek od michalkalensky »

ne nic :( a vubec neblikne prostě nic jako by byla barerka vybitá ale když to strčim do zásuvky tak furt nic :( co dál?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Jak udělat CWM

Příspěvek od Exp »

Pokračování tady:

viewtopic.php?f=4&t=462
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Sailes251
Příspěvky: 100
Registrován: 25. 4. 2013 10:54
Zařízení: Huawei Ascend G-300
Firmware: CyanogenMod 9.1 R10
Operátor: o2
Bydliště: Slovenská Republika

Re: Jak nahrát CWM

Příspěvek od Sailes251 »

Keď si odomknem ten bootloader tak nebudem mať problémy s 2g/3g sieťami ?
Tento návod na odomknutie bootloadera je presne taký istý ako aj na root tak ma zaujíma či je to funkčné lebo po X forách som už pozeral a tam bolo dosť dlhý popis odomykania toto je najlachší alebo je lepší ten čo poslete tie svoje udaje do HUAWEI ? hmm pls odpoved rychlo....
Saválo Rytmus katéé :-)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jak nahrát CWM

Příspěvek od Puget »

Já bych si to odemknul ofiko. Měla by tam být jistota, že problémy, s 2g/3g sítěmi se tím vyřeší.
Nyní ho mám stále odemčený tímto způsobem, jelikož 3g sítě nepoužívám.
Návod vypadat stejně může, ale soubory tam jsou jiné ;)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Sailes251
Příspěvky: 100
Registrován: 25. 4. 2013 10:54
Zařízení: Huawei Ascend G-300
Firmware: CyanogenMod 9.1 R10
Operátor: o2
Bydliště: Slovenská Republika

Re: Jak nahrát CWM

Příspěvek od Sailes251 »

Počuj kámo ešte som sa chcel spýtať že keď budem mat odomknutý ten bootloader potom si tam dám CWM a custom romku ale ... musim ten bl zamkynat alebo netreba ?? ja sice nemam zaskrknute 2g siete ale iba volam cize v tom mi je jedno ci mam 2g alebo 3g .
Kolko to asi tak trva kym mi to bude ? 2-3dny? a ešte že ako zistím že mám odomknutí bl ?? ako sa to dá zistit jedine asi instalaciou CWM a skusit nahodit custom rom ze? sorry ak pisem blbosti ale nikdy som neodomkynal bl tak sa v tom nevyznam.
Saválo Rytmus katéé :-)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jak nahrát CWM

Příspěvek od Puget »

zamknutím bl se dá také předejít restartům při přechodu 3g atd. ale není tam možnost telefon přetaktovat a při přehrání něčeho jiného je potřeba bl zase odemknout. (tudíž není nutné ho znovu zamykat)

Kolko to asi tak trva kym mi to bude ? 2-3dny? - tuto otázku jsem moc nepochopil. (domnívám se ale, že jsi se ptal na to, kolik dnů trvá huawei než ti pošle kód.)[nevím, ještě jsem si o nic nezažádal]

unlock by měl být hotový po tom, co se telefon zrestartuje.<-podle návodu.

btw, tady návod z modaca: http://www.modaco.com/topic/362152-unlo ... of-huawei/
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Sailes251
Příspěvky: 100
Registrován: 25. 4. 2013 10:54
Zařízení: Huawei Ascend G-300
Firmware: CyanogenMod 9.1 R10
Operátor: o2
Bydliště: Slovenská Republika

Re: Jak nahrát CWM

Příspěvek od Sailes251 »

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď pomohol si my :-)
Saválo Rytmus katéé :-)

wybisz
Příspěvky: 12
Registrován: 2. 6. 2013 10:21
Zařízení: HUAWEI G300
Operátor: T-Mobile

Re: Jak nahrát CWM

Příspěvek od wybisz »

Zdravím dělal jsem downgrade z JB na ICS, mám teď 4.0.3 build U8815V100R001C00B952 a nedaří se mi nainstalovat CWM. Nemohli byste mi někdo poradit čím to můze být? Chci si tam hodit CM 9.1 a jsem v koncích. Díky moc.

Obrázek

Mikhail
Příspěvky: 3
Registrován: 23. 2. 2015 17:44
Zařízení: Huawei ascend g300
Firmware: JB 4.0.3

Re: Jak nahrát CWM

Příspěvek od Mikhail »

čo mám robit ked som nainštaloval cwm a ked ho spustim tak je androidák ako keby mrtvy a na bruchu ma výkričník a mám iba funkcie reboot, install update, a ešte niečo
už som to opravil , stačilo znovu dat odblokovat bootloader a nainstalovat cwm a už to beží :)
Naposledy upravil(a) Mikhail dne 23. 2. 2015 18:10, celkem upraveno 1 x.

Mikhail
Příspěvky: 3
Registrován: 23. 2. 2015 17:44
Zařízení: Huawei ascend g300
Firmware: JB 4.0.3

Re: Jak nahrát CWM

Příspěvek od Mikhail »

wybisz píše:Zdravím dělal jsem downgrade z JB na ICS, mám teď 4.0.3 build U8815V100R001C00B952 a nedaří se mi nainstalovat CWM. Nemohli byste mi někdo poradit čím to můze být? Chci si tam hodit CM 9.1 a jsem v koncích. Díky moc.

Obrázek
skús znovu bootloader odomknut a dat znovu instalovat cwm mne to pomohlo :)

Odpovědět