Přidej se

Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
Dandar
Příspěvky: 3
Registrován: 23. 5. 2014 6:35
Zařízení: Huawei G300
Operátor: +Plus4U

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Dandar »

Tak jsem vyzkoušel snad všechny verze a nic :cry: Dokonce jsem i vrátil tel. do továrního nastavení, ale nepomohlo. Telefon se jen zrestartuje a to je všechno. Dělám to správně, ne? SD karta, nahraji dload s update.app do kořene karty a aktualizuji.
Už jsem vyzkoušel B895,B937, B948, B952 a nakonec i B958. A prd, drží se mrcha...

elkretyno
Příspěvky: 1
Registrován: 3. 8. 2014 19:57
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: 4.0.3
Operátor: Vodafone

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od elkretyno »

Dobrý den, včera sem zkoušel ten down na GB a pak zase up na ICS,a ten ICS z odkazu huawei stránek je trošku jinší než byl ten vodafoňáckej co sem měl od operátora,to by tak nevadilo ale co mě štve že mě neustále vypadává signál tedka a lidé se mi nemohou dovolat atd...nevíte co s tím? mám neblahé tušení že to totiž nechytá 2g a 3g sítě teďka...taky mi chybí dost ta vysouvací lišta co byla nahoře v základní obrazovce(wifi-bluetooth-gps-mobilní data-jas)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Exp »

Dandar: Pokud neprošla žádná verze, tak zkus ještě jednou nainstalovat ten middle balíček z downgradu (způsob č. 2) a pak nějakou novější verzi. Aktualizaci přes OTA jsi zkoušel? Ta verze z ulozto, kterou jsi nainstaloval mohla mít taky nějakou úpravu, proto to teď nejde.

Elkretyno: Pravděpodobně tam máš čistou B952 General Version. To je firmware přímo od Huawei, nejsou tam žádné úpravy od operátora. Na signál to nemá žádný vliv, funguje to stejně jako na vodafoňáckých firmwarech. Pokud to zlobí, zkus tovární nastavení. Vysouvací lišta v tom firmwaru není (je to několikrát napsané i tady ve vláknu o firmwaru: https://smartforum.cz/viewtopic.php?f=16&t=155). Nahradíš ji ale výbornou aplikací Power Toggles. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět