Přidej se

Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
Uživatelský avatar
mjmartin167
Příspěvky: 81
Registrován: 7. 8. 2013 17:21
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B520
Operátor: Telekom

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od mjmartin167 »

Tusim na baterke, taky biely pasik, ci co to je, by malo scervenat, ak to navlhlo :smile:

doktor365
Příspěvky: 182
Registrován: 27. 3. 2013 20:21
Zařízení: Huawei P8 Lite
Operátor: GoMobil

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od doktor365 »

jj na baterce je takový čtvereček. Ten je teď teda červený,jak jsem vytahoval baterku tak jsem ji hodil do pouzdra a tam byly kapky vody.

misakozlik
Příspěvky: 45
Registrován: 26. 5. 2013 21:09
Zařízení: Huawei acend G300
Firmware: Stock b958
Operátor: T-mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od misakozlik »

Ahoj, když mám na mobilu ics romku můžu pomocí dloadu nahrát b935 bez změny imei?

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Puget »

Není B935 taky ICS?
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od michalkalensky »

Jestli si dobře pamatuji tak B8xx je GB a B9xx je ICS :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Exp »

Jo je. :) Už to ale asi není aktuální. Podle profilu už má B958.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Puget »

profily taky nemusejí být aktuální :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Dandar
Příspěvky: 3
Registrován: 23. 5. 2014 6:35
Zařízení: Huawei G300
Operátor: +Plus4U

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Dandar »

Ahoj, jsem ve fázi, kdy jsem ztracen, tak vás požádám o nápovědu. Mám G300 a na něm jsem měl firmware ...C185B958. Avšak občas padaly aplikace a celkově se kousal. Díky tomuto fóru jsem dle úvodní strany přešel oficiálně na GB ...C185B894, kdy dload B894 jsem stáhnul z uloz.to. Vše super, telefon přešel na uvedenou verzi GB. Jenže, nyní bych rád přešel na B952GV, ale nedaří se mi. Rád bych nějakou oficiální cestou. Nejdříve jsem zkoušel dload z balíku B952, jenž jsem stáhnul ze stránek Huawei. Nic. Pak jsem zkoušel aktualizovat přes Singapurskou verzi B948 (taky stáhnuté ze stránek Huawei), taky nic. Telefon se jen zrestartuje. Dělám to přesně tak, jako když jsem prováděl downgrade, složku dload nahraju do kořene SD karty. Přes OTA se mi žádná aktualizace taky nenabízí. Fakt už nevím, co dělám špatně.
Dík za rady...

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Podle jaké možnosti máš udělaný ten downgrade? Jestli 2., tak zkus nainstalovat klasicky přes dload firmware B895 od Vodafonu. Je součástí oficiálního balíku pro downgrade: viewtopic.php?f=15&t=10 (použij jen složku U8815V100R001C02B895). Pokud by to neprošlo, tak ještě zkusit B937. Odkaz je v prvním příspevku tohoto tématu v bodě č. 8 u neoficiálního downgradu (jsou tam napsané i další informace). Z těchto verzí jde pak aktualizovat na B952 GV. Nebo jedině zase návrat na ten B958: viewtopic.php?f=16&t=930.

Při downgradu přes způsob č. 1 a 2 by neměl být s návratem na vyšší verzi problém a jde to oficiálně přes Huawei balíčky. U neoficiálního způsobu č. 3 bys musel zase vynulovat imei, aby prošla přeinstalace novější verzí (to je ale pospané přímo v návodu). ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Dandar
Příspěvky: 3
Registrován: 23. 5. 2014 6:35
Zařízení: Huawei G300
Operátor: +Plus4U

Re: Návod na downgrade, upgrade (např. z ICS na GB a zpět)

Příspěvek od Dandar »

Downgrade jsem provedl dle 2. A proběhlo to v pohodě. Jen mi nejde teď provést upgrade a to používám i balíčky od Huawei. Postup přímo přes návod, který je součástí toho balíčku (.pdf). Zkusím ten B985 od Vodafonu, snad to vyjde. Případně zpět B958, jestli půjde. Dík za pomoc ;)

Odpovědět