Přidej se

Oficiální odemčení bootloaderu (vyřešení restartů 2G/3G)

Hotové návody, tipy a postupy. Jak na to.
Relax
Příspěvky: 52
Registrován: 14. 3. 2013 7:42
Zařízení: Xiaomi MI2S 32Gb
Firmware: MIUI v6

Re: Oficiální odemčení bootloaderu (vyřešení restartů 2G/3G)

Příspěvek od Relax »

Právě jsem dokončil unlock bootloaderu a tímto děkuji Rebasovi za návod. A i Pugetovi za email, který jsem použil- byť upravený( ta gramatika)- protože ani na 5-tý pokus přes web formulář, se kod nedostavil.
Trochu bych doplnil návod-
Zejména bod 13- který je klíčový.
Pokud se nestihne restart a stisk tlačítek, po vlastní zkušenosti rovnou vyndat baterku, protože jinak se mobil normálně resne a skočí do systému (pin+nastavení účtu Google). Pak po chvíli opakovat od bodu 12. Po instalavi CWM stihnout restart a zmáčknout ty tlačítka na mobilu ! Je potřeba na mobil koukat- jde to rychle.
Bod 14- nebylo potřeba potvrdit "yes". Zálohu si to našlo samo a rozjelo se to.
A finální sekvence- nepovedl se mě restart jako dokončení . Ve volbách v nové verzi CWM není restart jako takový, tak jsem vyklepl baterku. Tady pomůže osobní zkušenost autora návodu, případně zkušenosti dalších "kolegů". Jinak vše šlo v pohodě.
Díky

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Oficiální odemčení bootloaderu (vyřešení restartů 2G/3G)

Příspěvek od Puget »

OT: O tom, že mi nejde gramatika vím. Ve škole jsem kvůli těmto blbostem s gramatikou dostal 2. :D Jinak průměr 1,7.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět