Přidej se

CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
chobot1976
Příspěvky: 50
Registrován: 28. 3. 2013 17:25
Zařízení: Ascend G510
Firmware: CM 11.0
Operátor: Vodafone
Bydliště: Pardubice

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 23.8.2013

Příspěvek od chobot1976 »

saterkoko píše: Súhlasím s tebou :) už by to aj mohlo byť... každú chvýlku sledujem OTA aktualizácie a nič... a ktovie, či to vôbec v OTA aktualizáciach budem mať.
a saterkoko OTA ti nebude ukazovat nové aktualizace, protože to není v ROM resp. v CMUpdateru nakonfigurováno. Chce to více se zajímat a ne jen slepě kopírovat info z jiného fóra...

Uživatelský avatar
saterkoko
Příspěvky: 30
Registrován: 23. 8. 2013 16:21
Zařízení: huawei ascend g300
Firmware: CM 10.2
Operátor: orange
Bydliště: Pod Mostom č.9

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 23.8.2013

Příspěvek od saterkoko »

Dobre ja to berem. Neviem všetko, nebudem vedieť všetko a ani som nikdy všetko nevedel :) a ty určite tiež nie ;)

Uživatelský avatar
chobot1976
Příspěvky: 50
Registrován: 28. 3. 2013 17:25
Zařízení: Ascend G510
Firmware: CM 11.0
Operátor: Vodafone
Bydliště: Pardubice

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 23.8.2013

Příspěvek od chobot1976 »

OK i já to beru. Přeci nikdo není dokonalý :-)

Uživatelský avatar
slonzok
Příspěvky: 47
Registrován: 20. 11. 2012 23:55
Zařízení: Huawei Ascend G300
Operátor: Vodafone

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 23.8.2013

Příspěvek od slonzok »

Vyšla noční verze CM 10.2. http://getcm.thebronasium.com/?device=u8815

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 23.8.2013

Příspěvek od Návštěvník »

Tak jsem updatnul na tu novou nightly 10.2.. V prvni chvili jsem mel sto chuti vratit to zpet na 10.1, ale pak jsem si to rozmyslel..
Je nutne flashnout pres CWM i nove GAPPS, jinak treba u Google Play nefunguje pripojeni k inetu, i kdyz v ostatnich app ano (i ikony nahore jsou sede misto modrych). Pote to zacne fungovat. Neustale mi hlasilo padani Google+, coz jsem vyresil jeho vypnutim, vzhledem k tomu, ze jej stejne nepouzivam.
Jako fotoaparat jsem pouzivat Camera ICS+, ktera nyni nevidi SD kartu. Ohledne fotaku tam pribyla jeste jedna aplikace primo s logem CWM, ktera se jmenuje Focal. Pouzitelna mozna je, ale ne pro me. Zaprve problikava zelene, coz by mi az tak nevadilo, ale neuklada pribliznou polohu, kde to bylo vyfoceno, coz se mi obcas dost hodi. Normalni Fotoaparat se zrychlil a da uz se s nim docela i normalne pracovat.
Co se tyce systemu, zda se mi, ze je pomalejsi nez byla CM 10.1, ale muze to byt jen u me.. Precejenom to byl jen update pres CM OTA, takze tam vse puvodniho zustalo.
Co nefunguje po update alespon u me je Youtube. Hlasi, ze program prestal pracovat a tim to konci..

Verim tomu, ze tenhle par detailu a pripadne i dalsich doladi.. Zatim si ji tam nechavam a uvidime casem..

Uživatelský avatar
trelowney
Příspěvky: 25
Registrován: 5. 1. 2013 23:04
Zařízení: Huawei U8815
Firmware: CM11 nightly
Operátor: VF CZ
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 23.8.2013

Příspěvek od trelowney »

Sorry, ja se zapomnel prihlasit :-/ Navic ta aplikace na fotak Focal neni s logem CWM, ale CM :twisted:

Gebar
Příspěvky: 23
Registrován: 1. 6. 2013 7:36
Zařízení: HUAWEI G300
Firmware: Cyanogenmod 10.2

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Příspěvek od Gebar »

V gapps není Gtalk. Hangouts je paskvil. Trošku jsem se pídil po netu a zde je funkční GTalk http://ulozto.cz/xS4nJycE/gtalk-signed-zip Instalace samozřejmě přes CWM stejně jako gapps. Snad to někomu pomůže.

Gebar
Příspěvky: 23
Registrován: 1. 6. 2013 7:36
Zařízení: HUAWEI G300
Firmware: Cyanogenmod 10.2

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 23.8.2013

Příspěvek od Gebar »

Návštěvník píše: Tak jsem updatnul na tu novou nightly 10.2.. V prvni chvili jsem mel sto chuti vratit to zpet na 10.1, ale pak jsem si to rozmyslel..
Je nutne flashnout pres CWM i nove GAPPS, jinak treba u Google Play nefunguje pripojeni k inetu, i kdyz v ostatnich app ano (i ikony nahore jsou sede misto modrych). Pote to zacne fungovat. Neustale mi hlasilo padani Google+, coz jsem vyresil jeho vypnutim, vzhledem k tomu, ze jej stejne nepouzivam.
Jako fotoaparat jsem pouzivat Camera ICS+, ktera nyni nevidi SD kartu. Ohledne fotaku tam pribyla jeste jedna aplikace primo s logem CWM, ktera se jmenuje Focal. Pouzitelna mozna je, ale ne pro me. Zaprve problikava zelene, coz by mi az tak nevadilo, ale neuklada pribliznou polohu, kde to bylo vyfoceno, coz se mi obcas dost hodi. Normalni Fotoaparat se zrychlil a da uz se s nim docela i normalne pracovat.
Co se tyce systemu, zda se mi, ze je pomalejsi nez byla CM 10.1, ale muze to byt jen u me.. Precejenom to byl jen update pres CM OTA, takze tam vse puvodniho zustalo.
Co nefunguje po update alespon u me je Youtube. Hlasi, ze program prestal pracovat a tim to konci..

Verim tomu, ze tenhle par detailu a pripadne i dalsich doladi.. Zatim si ji tam nechavam a uvidime casem..
Youtube stačí odinstalovat a znovu nainstalovat z Play. Funguje...

Gebar
Příspěvky: 23
Registrován: 1. 6. 2013 7:36
Zařízení: HUAWEI G300
Firmware: Cyanogenmod 10.2

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Příspěvek od Gebar »

Bluetooth funguje!

Uživatelský avatar
saterkoko
Příspěvky: 30
Registrován: 23. 8. 2013 16:21
Zařízení: huawei ascend g300
Firmware: CM 10.2
Operátor: orange
Bydliště: Pod Mostom č.9

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Příspěvek od saterkoko »

Dobre opravím ;)

Odpovědět