Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
hanny
Příspěvky: 3
Registrován: 10. 1. 2013 10:04
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: ICS B952

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od hanny »

Dal jsem si tam z google play apku NOTIFICATION TOGGLE . Tam si nastavíš co chceš a nebere moc paměti z RAM.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

davehanz píše:Google listu vypnout neumim,i kdyz jsem cetl,ze to jde nekde v menu,ale nastesti nevadi,je svetla a nerazi do oci :-)
Lištu můžeš vypnout v menu - správa aplikací, tam vybrat zobrazit vše, pak najít vyhledávání google a zakázat. Horší už ale je, že volné místo pak nemůžeš nijak využít. A nebo použít jiný launcher.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Paja »

hanny píše:Dal jsem si tam z google play apku NOTIFICATION TOGGLE . Tam si nastavíš co chceš a nebere moc paměti z RAM.
díky zkusím ;)

Rob36
Příspěvky: 1
Registrován: 15. 1. 2013 19:26
Zařízení: Huawei Ascend G300

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Rob36 »

Ahojky,
Huawei G300 mám krátce a nikdy jsem mobil s Androidem neměl. Teď mám mobil koupený u Vodafonu. Už se mi povedlo aktualizovat z GB na 937F, ale jak pročítám zdejší diskuzi, tak je mnohem lépe odladěná General Version B952. Mám možná hloupou otázku. Nikde jsem to tu nenašel. Je tato General Version B952 i v češtině? Děkuji za odpověď, Rob.

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Paja »

Ano je :-)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od davehanz »

Rob36:
ahoj,jak rika Paja,samozrejme,ze je v B952 cestina. Jede fakt dobre,zvuky a odladenost je OK.kdyz si s tim clovek pohraje,doinstaluje co potrebuje,nastavi sve veci a apky,jede to jak cert,Jsem nakonec rad,ze jsem dal na rady a presel na B952. Rychlost,nic nepada,neseka se,vse opravdu bezi jak ma.

Akorat...obcas si ho restartuju a pokazdy se mi zmeni uloziste na vnitrni...proc????vzdy,nez si toho vsimnu,tak se mi nainstaluje par apk do tel a ne na kartu.pak to musim presunout.
Jinak volna RAM je skutecne kolem 150-160 :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Tad
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Tad »

Dobrý den, právě přecházím na B952. Jenže, udělal jsem vše podle návodu a instalace zamrzla asi pul cm od konce. :( Dál se to ani za hodinu nehnulo. Co bych měl dělat? Ještě určitě počkám ale kdyby se to nerozjelo? Vyndávat baterku podle mě moc dobrý nápad není. Moc děkuji za pomoc.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Ahoj, už je to pravděpodobně vyřešené, ale ono když se to dlouho kousne, tak mnohdy nic jiného než vyndat baterku nepomůže. Měla by pak najet zase původní verze. Mrkni se do prvního příspěvku a potom do diskuze pod ním, z jakých verzí je možný upgrade. Případně zkusit před aktualizací udělat tovární nastavení + doporučený formát karty (vše před tím zazálohovat).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Puget
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

Ahoj, jsem nováček a chtěl bych se zeptat jestli jde aktualizovat z B935.
jsem ještě na původním androiduB894 případně bych to hodil přes OTA na výše zmiňovanou verzi:) jelikož si myslím že je to skoro to samé jako ta 937 od vodafonu doufám že půjde.

saza
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od saza »

Ahoj. Jsem začátečník v Androidu, tak mám možná blbý dotaz...
Mám od O2 G300 s firmwarem U8815 V100R001C185B946 a chtěl bych aktualizovat na B952. Stáhl jsem si příslušnou aktualizaci ze stránek Huawei a v seznamu verzí, ze ktrých se dá přejít je pouze U8815 V100R001C00B946. Vadí nějak, že mám v tom čísle C185 místo C00? Předpokládám, že ne, ale nerad bych něco zkazil nebo třeba přišel o záruku.. Co vlastně znamená ten rozdíl v čísle C185 místo C00?
A ještě jeden dotaz.. Má smysl si nějak zálohovat tu původní verzi před aktualizací? Telefon mám nový, zatím žádné kontakty a ani vlastní aplikace..
Dík.

Odpovědět