Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
dave76
Příspěvky: 28
Registrován: 30. 3. 2013 8:21
Zařízení: Huawei G300
Firmware: CyanogenMod 10 R6 JB
Operátor: T-Mobile

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od dave76 »

Díky za radu, ale vyzkoušel jsem snad všechny kombinace (tu tvoji také), tj. API, ALSA i patchem jádra 2-cestné.
Jsem z toho zoufalý, přes API nahraji sice svůj hlas, ale druhou stranu slyším tak na 10%... :oops: :oops: :oops:
Huawei G300 << HTC WildFire << Nokia 6303 << HP 614 ...

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

On je tady s tím problém i na jiných telefonech s Androidem. Protistrana je špatně slyšet nebo se nenahraje vůbec. Co jsem zjistil, tak by mohlo pomoct zapnutí hlasitého odposlechu při nahrávání. Třeba to pomůže. Upravený kernel na G300 se mi najít nepodařilo. Ale údajně by to měla umět INFUSION ROM.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

doktor365
Příspěvky: 182
Registrován: 27. 3. 2013 20:21
Zařízení: Huawei P8 Lite
Operátor: GoMobil

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od doktor365 »

mám prosbu potřeboval bych poradit.Pořídil jsem si tento telefon a jelikož mi nekomunikoval s radiem v autě tak jsem přešel z androidu 2.3.6 na 4.0.3 a doufal jsem že se situace zlepší,ale stal se opak.telefon je pomalý seká se nic pořádně nefunguje tak bych rád přešel zpátky.moje původní číslo sestavení bylo U8815V100RD001C2B895, teď mám U8815V100R001C02B952.Chci se zeptat zda jde provést návrat na starší verzi.děkuji za rady.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Vodafone má sice oficiální downgrade, ale z uvedené verze ho neuděláš. Mrkni tady je tam všechno popsané včetně návodu na neoficiální návrat: viewtopic.php?f=15&t=330

A nebo máš ještě jednu možnost a tou je nainstalovat si nejnovější B952 General Version, která je oproti té tvé vodafoňácké rychlejší a s lepší správou paměti. Nejrychlejší firmware pro G300 je ale pořád starší B895.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

doktor365
Příspěvky: 182
Registrován: 27. 3. 2013 20:21
Zařízení: Huawei P8 Lite
Operátor: GoMobil

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od doktor365 »

No to jsi mě nepotěšil,akorát nechápu to když to vydal vodafon já mám taky telefon od nich tak proč to nejde. Ani na vodafonu by to neudělali? Kde seženu tu novou verzi B 952 General Version.Děkuji.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

První příspěvek v tomto tématu je s odkazem ;)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

doktor365 píše:akorát nechápu to když to vydal vodafon já mám taky telefon od nich tak proč to nejde.
Kdyby ses mrknul na ten článek o downgradu, tak to tam máš napsané - downgrade funguje jen z verzí B936 nebo B937 (obě vydané Vodafonem). :) Z žádných jiných to oficiálně nejde.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

doktor365
Příspěvky: 182
Registrován: 27. 3. 2013 20:21
Zařízení: Huawei P8 Lite
Operátor: GoMobil

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od doktor365 »

Děkuji,na ty články jsem koukal.Na mě je to asi moc složitý,nebo mám strach aby telefon ještě fungoval . Taky nechci přijít o záruku telefon je nový.Jen nechápu když mám telefon od Vodafone proč to nejde i na tu moji verzi když to vydal taky Vodafone.Nejspíš ho odnesu do servisu ať to udělají oni.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Ono totiž downgrade výrobci telefonů standardně nedělají. U G300 to byla spíš vyjímka. B936 a B937 byly první firmwary s ICS pro G300 a byly v nich chyby. Hodně lidí si na to stěžovalo a proto uvolnili downgrade zpátky na stabilní a bezproblémovou verzi B895. A to ještě jen pro Vodafone. Telefony z volného prodeje tuto možnost oficiálně nemají vůbec. Bohužel verze B952D od Vodafonu se od té B937 moc neliší. Někde jsem četl, že ani servis nedělá downgrade. Vodafone posílá telefony do Britexu, možná se zkusit zeptat nejdřív tam. A nebo zkusit aktualizaci na B952 GV, která je lepší.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

doktor365
Příspěvky: 182
Registrován: 27. 3. 2013 20:21
Zařízení: Huawei P8 Lite
Operátor: GoMobil

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od doktor365 »

Exp. děkuji,už pročítám všechny kapitoly jak na to,večer přijde synek na návštěvu tak mu to předhodím a ať s tím něco udělá.Zkusím ,nebo spíše chtěl bych to B952 GV. Je to můj první telefon s androidem tak se v tom vůbec nevyznám.Hlavně mi nefunguje bluetooth v autě a je to moc pomalý a to hry nehraju.Stáhnul jsem jen solitaire a to vůbec nechodí u ty verze B895 to šlapalo jak hodinky a tady se karta skoro vůbec nepřesune.

Odpovědět