Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
doktor365
Příspěvky: 182
Registrován: 27. 3. 2013 20:21
Zařízení: Huawei P8 Lite
Operátor: GoMobil

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od doktor365 »

Zdravím,tak nějaké poznatky.S tou vodafoňáckou verzí se to nedá vůbec srovnat.Při nastartování jsem měl RAM 200,teď tak 130-150.Vyzvánění jsem musel stáhnout protože to docela řvalo.Ale to proč jsem to přeinstaloval z GB se stejně nezlepšilo. :( Chtěl jsem to hlavně proto že mi telefon nekomunikoval v autě s rádiem přes bluetooth. Dnes jsem to zkoušel a výsledek je stejný.Telefon se spáruje přihlásí se k rádiu,ale při příchozím hovoru se zvonění nepřepne do reproduktoru a hovor nejde přijmout. :( Tak,že to celé bylo pro mě k ničemu.Jinak díky všem moc za rady.A díky za tyto STRÁNKY !

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Takže tys měl na vodafoňácké B952 po startu 200 Mb volných a teď s B952 GV máš jen 130 - 150 Mb? Chápu to správně? Mělo by to být spíš obráceně. :) Ten problém s rádiem bude něco přímo v ICS. Ještě je možnost neoficiálního návratu zpátky na GB (tam už je to ale s rizikem ztráty záruky).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

doktor365
Příspěvky: 182
Registrován: 27. 3. 2013 20:21
Zařízení: Huawei P8 Lite
Operátor: GoMobil

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od doktor365 »

Ne,asi jsem špatně napsal na vodafoňácké B952 jsem měl tak 35-40 MB :( hrůza. Po přeinstalování na B953 GV při zapnutí jsem měl těch 200 MB super no a teď nějaká ta aplikace a mám tak 130-150.To rádio nešlo ani na GB proto jsem šel na B952.

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od davehanz »

Na B953GV???????Asi překlep,že? :-)
Naše forum, vaše forum :-)

doktor365
Příspěvky: 182
Registrován: 27. 3. 2013 20:21
Zařízení: Huawei P8 Lite
Operátor: GoMobil

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od doktor365 »

jj :lol:

rajny
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od rajny »

Zdravim, chtěl bych se zeptat co byste mi doporučili. Nyní mám na svém Huawei g300 verze systému 2.3.6 model U8815 verze rom B895, tedy ofiko od Vodafone. Vsechno bezi super tak jak ma se vsim spokojenost volne ram i pri 10-25 aplikacich cca 200-100Mb. Ovsem strasne mi vadi, ze je potichu vyzvaneni a jeste vice, ze i kdyz do telefonu kricim tak me na druhe strane velice slabe slysi cili slaby odposlech a zaroven me to rve do ucha. Trosku vetsi citlivost fotek uz je jen detail. Z tehlech duvodu (hlavne ta hlasitost) chci udelat uprage. Procetl jsem si celou diskuzi, ale stejnak nejsem z toho moc moudry. Tel mi nabizi prejit na Vodafone B937_F (coz je asi ten neodladeni ISC, ze jo?) a pak se da prejit na ty vychytanejsi B952. Ale ted je otazka jestli na ten officialni od Vodafone, kterej bych asi zvladnul udelat (jen v tel. zadam aktualizovat nejdriv na 937 pak 952) a nebo mám udelat upgrade na tu B952 GV, ale to nevim presne jak se dela? A případně se chci zeptat na vaše zkušenosti, především mě zajímá ta hlasitost odposlechu a vyzvaneni, prip. volná ram, fotak a jestli se to seka pri hrani her? Předem díky za jakoukoliv reakci! :oops:

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

aktualizace je velmi jednoduchá :) stačí nainstalovat dva soubory a všechno je v návodu v přiloženém .pdf :)
jak je to s hlasitostí si bohužel napamatuji na fóru ji stále někdo má snad ti na tvoji otázku zodpovědí :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

nejlepší hlasitost je u B952 GV (ICS) :)

doktor365
Příspěvky: 182
Registrován: 27. 3. 2013 20:21
Zařízení: Huawei P8 Lite
Operátor: GoMobil

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od doktor365 »

U B952 GV to zvoní až moc musel jsem snížit hlasitost.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Přesně tak. V B895 je vyzvánění vzrůstající. Od ICS už zvoní od začátku naplno. A v B952 General Version je to nejlepší. S tím odposlechem jsem nikdy neměl problém ani na B895. ICS je náročnější než GB. Některé lepší hry v 952 GV nemusí jet tak dobře jako v B895. Ale to už je daň za modernější systém. :) Volné ram taky nezbývá tolik jako v GB, ale není to vůbec špatné. Po startu cca 200 Mb. Pokud bys chtěl přejít na B952 GV, tak zkus nejdřív aktualizovat volbou v telefonu na B937. Z ní se můžeš kdykoliv oficiálně vrátit zpátky. Jakmile ale přejdeš na B952D (od Vodafonu), tak už to na GB snadno nepůjde. Přejít na B952 GV můžeš z B937 nebo i z B952D.

Jinak já používám B895. :) Celkově je to nejodladěnější a nejrychlejší firmware pro G300. Nějakou dobu jsem měl i B952 General Version a taky to nebylo špatné. V některých věcech je ale o trochu pomalejší (třeba naklápění obrazovky apod.).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět