Přidej se

Přechod z ICS na GB pro telefony z volného prodej

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Katka
Neregistrovaný uživatel

Přechod z ICS na GB pro telefony z volného prodej

Příspěvek od Katka »

Dobrý den,koupila jsem si tento telefon v Electroworldu, bohužel s ICS, i když byl popisován s GB a měla bych dotaz, zda jde přejít na GB (znám ho a jsem na něj zvyklá). Někde jsem četla, že to jde jen na telefonech koupených u Vodafonu. Pokud někdo víte, jak na to, prosím o radu případně odkaz. Díky moc

jirkas
Příspěvky: 122
Registrován: 17. 11. 2012 13:36
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: ICS

Re: Přechod z ICS na GB pro telefony z volného prodej

Příspěvek od jirkas »

viewtopic.php?f=4&t=10

tady je to popsané do detailu, ale pro verzi od vodafonu...každopádně být tebou dám ICS šanci podle mě je uživatelsky přívětivější :)

Uživatelský avatar
LMN_35
Příspěvky: 106
Registrován: 28. 11. 2012 19:09
Zařízení: ASUS Zenfone 5
Firmware: Android 4.4.2
Operátor: O2

Re: Přechod z ICS na GB pro telefony z volného prodej

Příspěvek od LMN_35 »

ja si rovnako myslim, ze ICS je lepsi, sice narocnejsi na RAM, ale rychlejsi oproti GB, aj prostredie sa mne osobne vidi prepracovane. Vsetko vsak zalezi, co od toho ocakavas

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Přechod z ICS na GB pro telefony z volného prodej

Příspěvek od Exp »

Katka: Bohužel oficiálně to pro telefony z volného prodeje zatím nejde. Existuje možnost neoficiálního downgradu, ale pro začátečníka je to složité a navíc hrozí ztráta záruky. Podívej se do Menu – Systémová nastavení – Info o telefonu – Číslo sestavení, jakou máš verzi firmwaru. Ten oficiální downgrade je možný jen z verzí U8815V100R001C02B936 nebo U8815V100R001C02B937 (obě to jsou verze vydané vodafonem, ale co jsem slyšel, tak i některé telefony z volného prodeje jsou od vodafonu). Jinak jestli máš telefon koupený přes e-shop, tak máš ze zákona 14 dní záruku na vrácení peněz bez údání důvodu (můžeš si ho vyměnit za jiný s GB).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět