Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od davehanz »

Nik23: Mě funguje jen zelená barva blikáním při zmeškaném hovoru.Nepodařilo se mi najít nikde v nastavení změnu barvy.Ale používám apku na smsky Pansi Sms,a tam si v nastavení můžeš nastavit myslím z pěti barev.Takže to mám pěkně rozlišený,hovory blikají zeleně a smsky krásně modře.A bliká to do doby,dokud si to nepřečteš(nevyzvedneš) :-).
Naše forum, vaše forum :-)

Leonardis
Příspěvky: 621
Registrován: 25. 12. 2012 18:38
Zařízení: Lenovo K5 Note
Firmware: Android 6.0
Operátor: T-Mobile
Bydliště: Liberecký kraj CZ

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Leonardis »

nik23..... dioda funguje ve všech barvách a na uložto je vše co potřebuješ, já preferuju Google play

Leonardis
Příspěvky: 621
Registrován: 25. 12. 2012 18:38
Zařízení: Lenovo K5 Note
Firmware: Android 6.0
Operátor: T-Mobile
Bydliště: Liberecký kraj CZ

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Leonardis »

Puget .. . máš ten pocit nebo to víš??

Leonardis
Příspěvky: 621
Registrován: 25. 12. 2012 18:38
Zařízení: Lenovo K5 Note
Firmware: Android 6.0
Operátor: T-Mobile
Bydliště: Liberecký kraj CZ

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Leonardis »

EXP ...Nejlepší na tom je plinulost systemu, neseká se, je to vidět na ram. Wydgesety nevim, kde je hledat?

Leonardis
Příspěvky: 621
Registrován: 25. 12. 2012 18:38
Zařízení: Lenovo K5 Note
Firmware: Android 6.0
Operátor: T-Mobile
Bydliště: Liberecký kraj CZ

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Leonardis »

EXP....ty vydgesety co si zminoval tu jsou, Dva na kontakty a jeden na přimou sms. Podle mě nebudeš litovat s přechodu na GV, ram je volnější a bez ruzných nastaveb vodafonu nebo huaweie. U mě je spokojenost s plinulostí firmware

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

To leonardis: tak se koukni ne ?
Každopádně já ji tam mam.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od scarabeus »

Tak po té, co mi dneska na Vodafonní 952 zbylo 1 MB RAM volného místa, jsem se nakrknul a už mám taky General Version :-)
JB 4.2.1

zozo
Příspěvky: 14
Registrován: 6. 2. 2013 19:39
Zařízení: Huawei G300
Firmware: B952(GV)

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od zozo »

Takže,první zkušenosti: EXP psal do vlákna overzi 952D. Nevyžádaná změna úložiště,to se mi ještě nestalo,z plochy mi žádné widgety nemizí. Několikrát za den jsem to restartoval a v poho. Co se týče překlápění obrazu oproti B895 je tam nějaká prodlevička,ale není tragická, tipl bych to na sekundu? Ve tmě jsem to netestoval tak nevím zda,, z ničeho nic ve tmě zhasnou senzorová tlačítka pod displejem a displej se rozsvítí na plno (při nastavené automatické regulaci jasu),, jak psal EXP. Souhlasím,že systém je plynulejší , RAM volnější(letí),po restartu až 220mb plus mínus autobus :lol: Notifikační dioda funguje jako předtím,tzn zeleně bliká při zmeškaném hovoru,SMS,červeně když je vybitá baterie atd. Chybí mi tam asi jen ta klávesnice z B895 ale ta půjde určo doinstalovat!Místo původního widgetu na počasí mám IN_POČASÍ a roletku jsem vytunil aplikací Notification Toggle. Vzhledově se mi to taky líbí,něco bych nechal z GB,ale já si zvyknu. Toť asi zatím vše!

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od davehanz »

Po každém restartu telefonu se změní úložiště z SD karty na vnitřní úložiště, ať u B952D, tak u B952 GV. Vím to jistě...
Widgety žádné nemizí,otestováno :-).
Ta prodleva tam samozřejmě nějaká je při přetočení displeje,ale není tak dlouhá, jako tomu bylo u B937 :-). Přesně, notifikační lišta jde snadno nahtadit apkou z obchodu play Notification Toggle,a jde přenastavit k obrazu svému ;-).
Ve tmě,ono je to celkem jedno kdy,ale tlačítka pod displejem opravdu zhasínají hodně brzo,narozdíl od displeje.Mám nastaveno automatický jas,a tlačítka zhasínají o dost dřív.A přesto jsem velice spokojený s B952GV,ač jsem byl hrozně proti ICS ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

zozo
Příspěvky: 14
Registrován: 6. 2. 2013 19:39
Zařízení: Huawei G300
Firmware: B952(GV)

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od zozo »

Provedl jsem opět restart a úložiště zůstalo na sd kartě............. tak nevím?!

Odpovědět