Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Boris008
Příspěvky: 19
Registrován: 10. 12. 2012 21:18
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: 952GV

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Boris008 »

Puget píše:Nasel jsem ho i v appinstaller.
Appinstaller? To slyším prvně ;) Ten druhý postup, který uvádí scarabeus se mi líbí, zkusím to takhle, díky

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od scarabeus »

Já bych to zase teď už zkusil přes ten app installer . Tuto možnost jsem totiž nevyzkoušel a zdá se neskutečně snadná :-) Jestli to chápu dobře, tak ti oskenuje SD kartu a co nemáš v telefonu, tak ti tam nahraje. Bacha, ale jsou tam mezi tím i ty Vodafonní sra*ky :-)
JB 4.2.1

Boris008
Příspěvky: 19
Registrován: 10. 12. 2012 21:18
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: 952GV

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Boris008 »

A je tím myšlena tato aplikace ano? https://play.google.com/store/apps/deta ... ller&hl=cs

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

Ta by tam mela již byt v tématu vše kolem androidu 4.0 nebo tak nějak jsem sem hodil obrazek.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od scarabeus »

Boris008 píše:A je tím myšlena tato aplikace ano? https://play.google.com/store/apps/deta ... ller&hl=cs
Ne, nainstaluje se společně s přechodem na GV verzi
JB 4.2.1

Boris008
Příspěvky: 19
Registrován: 10. 12. 2012 21:18
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: 952GV

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Boris008 »

Aha, supr, teď už vím všechno potřebné, vzhůru do toho :)

Uživatelský avatar
rosten
Příspěvky: 18
Registrován: 10. 2. 2013 19:05
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: 4.0.3

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od rosten »

Tak přidám i já nějaký ten postřeh. Koupil jsem svuj g300 v polovině ledna u VF k paušálu a byl v něm 895. Na ten jsem se naučil velice rychle, neboť jsem mel podobnou verzi v předešlém LG optimus One. Ocenoval jsem Huawei prostředí a sviznost celého telefonu. Začátkem února mi přišlo upozornění na aktualizaci na 937od VF. Provedl jsem tedy aktualizaci a myslel jsem, ze telefon rozslapu. 20Mb volné RAM, pomalé preklapeni klávesnice cca 3 vteřiny, po každém restartu svevolna změna uloziste, mizeni widgetu na přímé vytáčení kontaktu, hlasitost vyzvánění se nezhlasitila, takže v tomto směru žádné zlepšení. Pře instaloval jsem tedy druhy den na 952 VF. Avšak neproběhla plnohodnotná instalace, jen se do instaloval nějaký pseudo balíček vylepšení, ktere jsem nějak nepostrehl, neboť vesker výše popsané neduhy zustaly. Ještě večer toho dne jsem pře instaloval dle návodu zde na 952 GV a najednou telefon šlape skvěle.Postredi jsem vyladil k obrazu svému aplikacemi z marketu, volna RAM je něco Malo pod 200 MB, zvoněni je hlasité a funguje ikdyz je telefon na kabelu k PC, po restartu vše zůstává nastaveno tak jak má byt. Dioda bliká ruznobarevne podle akce kterou vyjadruje. Takže za me s 952GV maximální spokojenost.

zozo
Příspěvky: 14
Registrován: 6. 2. 2013 19:39
Zařízení: Huawei G300
Firmware: B952(GV)

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od zozo »

scarabeus píše:Já bych to zase teď už zkusil přes ten app installer . Tuto možnost jsem totiž nevyzkoušel a zdá se neskutečně snadná :-) Jestli to chápu dobře, tak ti oskenuje SD kartu a co nemáš v telefonu, tak ti tam nahraje. Bacha, ale jsou tam mezi tím i ty Vodafonní sra*ky :-)
Mam jen zálohu z B895,bude obnova radia atd fungovat nebo musím mit zálohu ICS?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Tak. A je to tam. :) Už mám taky GV. Zkoušel jsem ten postup na zálohu rádia přes Huawei All Backup na verzi B952D, ale mě to to rádio k záloze nenabídlo. Nebylo to vůbec v seznamu zálohovaných aplikací. :/ Takže já jsem zatím bez rádia.

Jinak první dojmy jsou skvělé! Výborná rychlost oproti předchozím ICS verzím. Čistý systém, nic se nekouše, všechno ok. Aktualizace z B952D proběhla bez sebemenšího problému.

A hlavně...konečně už nemizí z plochy widgety na rychlé vytáčení a sms po restartu nebo změně motivu!!! Já snad bouhnu šampáňo. :D

Zatím mi ani moc nechybí ta chybějící tlačítka v liště. Je tam na to dobrý widget přímo na plochu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

zozo
Příspěvky: 14
Registrován: 6. 2. 2013 19:39
Zařízení: Huawei G300
Firmware: B952(GV)

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od zozo »

Zkusil jsem to rádio obnovit z té B895 ale vyhodí to chybu při instalaci. Možná kdybych měl něčí Backup tak by to šlo..... 8-)


Edit: Výhra,použil jsem návod odsud viewtopic.php?f=4&t=155&p=1498&hilit=r%C3%A1dio#p1498

Odpovědět